Krallığı Öldürmek PDF İndir

Krallığı Öldürmek PDF serisi, Alexandra Christo tarafından ele alınan harika bir kurguya sahip kitaptır. Kitabın içerisinde bulunan olaylar, deniz ve sirenlerle alakalı olarak daha önce görülmemiş bir konuya ev sahipliği yapmıştır. Krallığı Öldürmek PDF İndir, anlatım olarak yazarımız akıcı ve sade bir anlatım dili benimsemiştir. Bu harika kitabın özetine hızlı bir göz atalım.

Krallığı Öldürmek PDF Özet

Krallığı Öldürmek PDF Drive serisinde Prenses Lari, baş karakterlerden bir tanesidir. Siren Kraliyetinin başında olan Lari, taht varisi olan tek kişidir. Ona karşı herkes hayran gözlerle bakarken bazen de oldukça korkabiliyor. Özellikle onun ölüm saçan bir siren olduğunu bilenler davranışlarını düzgün tutmaya çalışırken bazıları da ona karşı dirençli olmak zorundadır. Bu güçlü taht varisi, on yedi prensin kalbini söküp almıştır. O yüzden bütün denizler önünde saygıyla eğilerek onu selamlarlar. Bu saygınlık elbette bir yere kadar olacaktır.

Krallığı Öldürmek PDF
Krallığı Öldürmek PDF

Denizler Kraliçesi, kızını yaptıklarından dolayı bir insana dönüştürür. Lari bu olaydan nefret etse bile bir süre sonra alışarak kendi eski haline dönmeye çalışacaktır. Fakat bunun için yapması gereken tek bir şey vardır. Krallığı Öldürmek PDF Oku kitabında Denizler Kraliçesi, kızının eski haline dönebilmesi için ondan Prens Elian’ın kalbini götürmesini ister. Aşkından yanıp tutuşan Elian ise Lari’ye güvenmek zorundadır. Peki Lari, annesinin istediği şeyi yerine getirebilecek mi? Yaşanan bütün olaylardan sonra her şey eski haline dönecek mi? Bütün bu soruların cevapları için hemen kitabı okumaya başlayarak serüvenin içerisine girebilirsiniz!

Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen büyük bir başarı elde edilmesi okurları fazlasıyla etkilemiştir. Kurgulama konusunda başarılı olan yazar, eşi benzeri olmayan bir konuyu ele alarak bütün romanlarını sevdirmeyi başarmıştır. Bambaşka olaylar, beklenmedik karakterler ve Prenses Lari’nin bu heyecan dolu macerasında hemen sizde yer alın!

İlginizi Çekebilir: Siyah Kuğu 1 PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın