Siyah Kuğu 1 PDF İndir

Beyza Aksoy tarafından kaleme alınan ve okurlarına yine eşsiz bir kitap olarak sunulan Siyah Kuğu 1 PDF, 2021 yılında çıkartılmıştır. Basıma girmesiyle birlikte satış rekorları kıran kitap herkes tarafından fazlasıyla sevilmiştir. Küçük yaşlardan beri yazıyla uğraşan yazarımız, kitabı içerisinde akıcı ve olayları etkileyici bir şekilde sunmaktadır. Farklı bir bakış açısı kazanacağınız bu kitapla birlikte bazı şeylere daha farklı bakacak, yorumlamaya başlayacaksınız.

Daha önce yaptığımız Siyah Kuğu 2 PDF özetinden sonra serinin birincisi olan kitaba da değinmek istedik. Siyah Kuğu 1 PDF Drive kitabının, konu akışı bu seri içerisinde daha farklı olsa da sizleri yine heyecanlandıracağından oldukça eminiz. Özellikle Nil Han karakterinin doğaüstü yetenekleri sizi bambaşka bir noktaya çekerek kitabı bir dizi biçiminde okumanızı sağlayacak.

Siyah Kuğu 1 PDF
Siyah Kuğu 1 PDF

Siyah Kuğu 1 PDF Özet

Siyah Kuğu 1 PDF İndir kitabı içerisinde Nil Han karakteri baş karakterdir. Nil Han, küçüklüğünde geçirdiği bir kaza yüzünden doğaüstü yeteneklere sahip olarak bütün insanlardan farklıdır. Farkındalığını her zaman bambaşka şeylere kullanmak isteyen Nil, bazı zamanlarda kendisinden geçebiliyor. İşte bu zamanlarda onun hiç beklenmedik yüzünü görebilirisiniz.

Siyahı ve dansı özellikle çok seven Nil Han, 11 yıldır aşık ve platonik olduğu Pamir Yelkıran’a oldukça fazla bağlıdır. Karakter Pamir için her şeyi yapabilecek düzeydeyken Pamir’in bu durumdan asla haberi yoktur. Fakat Nil, bir olay yaşayarak Pamir ile yolları kesişir. Siyah Kuğu 1 PDF Oku’da Nisan ve Kaan isimli karakterler ise Nil’in yanında her zaman olarak onu korumaya çalışmaktadırlar. Nil ise Pamir’e olan aşkını bir türlü açıklamaya cesaret bulamaz. Peki Nil, Pamir’e olan aşkını nasıl açıklayabilecek? Pamir bütün bu olaylara nasıl bir tepki verecek? İşte bütün bu soruların cevabını bulmak için eseri hemen okumaya başlayabilir, serüvene dahil olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seni İstemiyorum PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın