Kimliksiz Hakikatler PDF İndir

Hakikatler, gerekli sabır ve sükunet gösterilirlerse tüm belirsizlikleri çözebilir. Şaban Ali Düzgün tarafından kaleme alınan Kimliksiz Hakikatler PDF indir işleminin ardından değerler ve insan onuru üzerine doyurucu bilgilere ulaşacaksınız. Kitabın sayfa sayısı 222’dir. Dili ise Türkçedir. Yayın tarihi 2022’nin ekim ayı olarak kayıtlara geçmiştir. Kimliksiz Hakikatler PDF kitabı din ve dünya algısı üzerine geniş açıklamalar yapıyor. Eseri okuyanlar genellikle olumlu geri bildirimlerde bulunuyorlar. Modern zamanlarda din ve dünya üzerine farklı bakış açılarını incelemek istiyorsanız bu eşsiz eseri deneyimleyebilirsiniz. 222 sayfalık bu PDF’i bir çırpıda okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün, 1968 senesinde Gümüşhane’de dünyaya gözlerini açtı. Başarılı yazar, 1989 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Düzgün, Yüksek lisans tezini Hint-Alt kıtasındaki modernist hareketler üzerine yaptı. Ayrıca İngiltere’de, School of Oriental and African Studies’de (SOAS) çalıştı. esefî ve İslam Filozoflarında Allah-Âlem İlişkisi adıyla doktorasını verdi.

Ünlü yazar ek olarak Gregoryan Üniversitesi’nde (Roma) (2000-2001); Georgetown Üniversitesi’nde (Washington, DC) misafir öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2005 senesinde ise profesör oldu. Şaban Ali Düzgün TOBB ETÜ’de Siyaset Bilimi Bölümü’nde dersler veriyor. Aynı zamanda Fulbright Türkiye Seçici Komisyon üyesi olarak biliniyor. Düzgün’ün Kimliksiz Hakikatler PDF kitabı Türkiye genelinde büyük bir ilgi yakaladı.  Eser, okurları farklı dünyalara sürükleyerek harika bir deneyim yaşatıyor.

Kimliksiz Hakikatler PDF Özet

kimliksiz hakikatler pdf indir
Kimliksiz hakikatler PDF indir

 

Kimliksiz Hakikatler PDF indir işleminden sonra, biraz sabır biraz da sükûnet gösterilirse bütün muğlaklıkları çözecek güce ve kuvvete sahip derin bir kelimenin anlamını keşfedeceksiniz. Fıtratın işaret ettiği hakikatin izini süren insan, bu sayede hep doğru değerlendirmelerde bulunmaya çalışmış ve nihayetinde gerçeğe ulaşmıştır. Bu kitap, insan doğasından yola çıkıp özgürlük, değerler ve insan onuru üzerine doyurucu bilgiler vererek modern zamanlarda din ve dünya algısı üzerine geniş bir açıklama yapmaktadır.

İslam düşüncesinin kendini yeniden tazelemesini ve yeni bir ivme kazanmasını öngören yazar, bu eseriyle yine aydınlatıcı bilgiler sunmaktadır. Eser, içeriğindeki orijinallik ve başlıklarındaki çekiciliğiyle okuyucuları kendine hayran bırakacak niteliktedir.

İlginizi Çekebilir: Aşık Olan Neylesin PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Aşık Olan Neylesin PDF İndir


Yorum yapın