Aşık Olan Neylesin PDF İndir

Aşık Olan Neylesin PDF indir işleminin ardından aşka dair unutulmaz hikayelere tanık olacaksınız. Eser, Serdar Tuncer tarafından kaleme alındı. Aşık Olan Neylesin PDF kitabının dili Türkçe ve sayfa sayısı 192’dir. Hafta sonlarını değerlendirmek, ruhunu dinlendirmek ve günün yorgunluğunu atmak isteyenler için şiddetle tavsiye ediliyor. Bu nadide eserin yayın tarihi 2022’nin ekim ayı olarak kayıtlara geçmiştir.

Aşık Olan Neylesin PDF kitabının arkasındaki isim olan Serdar Tuncer, 1978 yılının ağustos ayında Ankara’da doğdu. Henüz çocukluk yaşlarında “Beş Çayı” ile radyo macerası başladı. Burada uzun seneler boyunca çalıştı. 1996 senesinde ilk TV programını yaptı. Kanal A’da “Üç Nokta” programı yayınlandı ve kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. İlerleyen dönemlerde ise “Gecede 1 Gün” ve “Yıldızdan Mahyalar” programlarıyla ön plana çıktı. Özellikle ”Gecede 1 Gün” programı ile Kültür Bakanlığı tarafından “En İyi TV Kültür Sanat Programı Ödülü ”ne layık görüldü

Aşık Olan Neylesin PDF indir işlemini yapan okurlar genellikle eserin sürükleyici etkisinin altını çiziyor. 1 günde bitirebileceğiniz bu kitap, uzun süre hafızlarınızda yer edebilir. Birbirinden güzel hikayelerle hayaller alemine dalmak ve farklı bir deneyim yaşamak için okumanızda fayda var.

Aşık Olan Neylesin PDF Özet

Aşık Olan Neylesin PDF İndir
Aşık Olan Neylesin PDF İndir

Aşık Olan Neylesin PDF kitabının yazarı Serdar Tuncer’in en çok satılan eserleri: Sermayem Yok Derdimden Başka, Hiçbir Zaman Hiçbir Şey ve Delilim Yok Kalbimden Başka olarak bilinmektedir. Ancak bu son kitabı adeta ruhunuzda iz bırakacak cinsten diyebiliriz. Şimdi, Aşık Olan Neylesin PDF özet içeriğine bir göz atalım.

Aşık Olan Neylesin PDF kitabı, şu yaşadığımız hız çağında geride kalan anlamların izini hikâyelerle sürüyor. Eski zamanların dilden dile aktarılan, kitap kenarlarında kaydı tutulan, aşka dair hikâyeleri bunlar. Her biri hayatın sıradan görünen zuhuratlarını ötelerin derinliği ile irtibatlandıran, bambaşka bir gözle okumaya kapı aralayan hikâyeler.

Serdar Tuncer bu hikâyelerin üzerindeki tozları üflüyor, bugünün gerçekliği ile mezcediyor, âdeta güncelliyor. Onun dilinde her hikâye bir kapı oluyor, başka bir hikâyeye açılıyor.

İlginizi Çekebilir: Bir Aşk Masalı PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Aşık Olan Neylesin PDF İndir


Yorum yapın