Karantina 3 PDF İndir

2018 yılında basımı tamamlanan Karantina 3 PDF, Beyza Alkoç tarafından yazılmıştır. Yazar serinin üçüncü olan bu kitabında olayları daha da fazla indirgeyerek okurlarını heyecanlandırmak istemiştir. Kitabın ilk bölümlerinde metafor ve farklı anlatımlara rastlayabilirsiniz. Özellikle okurlarına sıradan bir anlatım sunmak istemeyen yazar, her detayı derinlemesine sunarak merak duygusunu artırıyor.

Eserin karakterlerine de değinecek olursak, her karakter kitabın konu bölümlerine göre karşımıza çıkıyor ve fazlasıyla heyecanlandırıyor. Karantina 3 PDF İndir kitabı içerisinde yer alan farklı bir şey ise bahsettiğimiz bu karakterlerin samimiyetidir. Beyza Alkoç, harika anlatımı ve akıcı şekilde sunduğu kitabıyla birlikte okurlarına eşsiz bir eser yaratmıştır. Sizler de bu kitabı okuyarak maceralara hemen dahil olabilir, serinin heyecanını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Karantina 3 PDF Özet

Karantina 3 PDF
Karantina 3 PDF

Karantina 3 PDF Drive okurken ilk iki seriden sonra bu kitabı okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu seri içerisinde geçen bütün olaylar serinin devamı olarak karşımıza çıkmakta. Kitapta bu sefer yazar, hiç beklemediğiniz hamleler yaparak bambaşka olaylara imza atmıştır. Olayları daha değişik karşımıza çıkaran Karantina 3 PDF Oku, Zeynep’in babasının kim olduğunu gösterecektir. Bunun yanında Onur ve Zeynep’in arasındaki bağın daha farklı olduğunu görerek, gerçek olduğuna inanamayacaksınız. Masum gibi gözüken Zeynep’in bu kitap içerisinde yapacağı hamleler daha farklı işliyor. İlk iki seride çok sakin kalan karakter artık kendisini dışarıya daha çok açarak bambaşka bir kişiye dönüşüyor.

Beyza Alkoç tarafından ele alınan Karantina serisi eşsiz bir konuya tanıklık etmektedir. Karantina dönemlerinde başlayan bir okul serüveni olan bu olay döngüsünde kendinizi beklenmedik heyecanlarda bularak, nasıl bir olaya tanıklık ettiğinize bile inanamayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Kar Tanesi PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın