Kar Tanesi PDF İndir

Kar Tanesi PDF serisi Beyza Alkoç tarafından yazılan kitaplardan bir tanesidir. Serinin içerisinde geçen konu, yazarın diğer kitaplarıyla da bağdaşarak karşımıza çıkmaktadır. Yazar bazı bölgelerde onlarca fazla sayfalarda bahsedebileceği olayları birkaç cümle içerisinde açıklayarak tamamlamıştır.

Anlatım dili olarak ağırlıktan tamamen kaçınan seri, okurken bir dizi şeklinde, akıcı şekilde geçer. Kar Tanesi PDF İndir içinde bulunan bazı bölümlerde ise herkese vermeye çalışılan ufak detaylar bulunmaktadır. Bu detayları yakaladığınız taktir de kitabın anlamını daha farklı şekillendirebilir, tasarlayabilirsiniz. Sonunun asla böyle bitmesini beklemeyeceğiniz Kar Tanesi kitabını bir an önce okumaya başlayarak harika olaylara tanık olabilirsiniz.

Kar Tanesi PDF
Kar Tanesi PDF

Kar Tanesi PDF Özet

Kar Tanesi PDF Drive kitabı içerisinde baş karakterler Eylül ve Merih’tir. Eylül ve Merih, yaşadıkları psikolojik rahatsızlıklardan dolayı tedavi merkezine gönderilmişlerdir. Tedavi merkezi içerisinde oldukça fazla anı biriktirirken kendilerine oldukça fazla bağlanırlar. Hayatlarının asla değişmeyeceğine inanan bu ikili, çok farklı bir şeye tanıklık ederek tedavi merkezinden aniden kaçar. Fakat kaçtıktan sonra hem kendileri hem de arkadaşları adına yaşadıkları psikolojik rahatsızlıkları çözecek tedaviyi bulmak için geri dönerler. Lakin bu sefer her şey istedikleri gibi gitmez. İlişkilerini harika bir şekilde yaşayan bu ikili bir zaman sonra birbirlerine zarar vermeye başlayarak ayrılmak ister. Bu ayrılık onlar için sonu getirecek şeylerdendir…

Duygusal, heyecanlı ve bitmek bilmeyen bir serüven olan Kar Tanesi PDF Oku kitabı içerisinde hiç beklemediğiniz olayları okuyacaksınız. Yazar okurlarını heyecanlandırmak için ayırdığı bölümlerinde Kar Küresi ismindeki kitabından da alıntılar yapmıştır. Bu uzun yolculuk içerisinde kendinizi bulmak ve Eylül ile Merih’in hikayesini görmek istiyorsanız kitabı okumaya hemen başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Saklambaç PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın