Saklambaç PDF İndir

Nagihan Gökçe Kabal tarafından kaleme alınan Saklambaç PDF kitabı, 2022 yılında yayınlanmıştır. Yayınlanmasından sonra büyük bir ilgi gören kitap, okurlarının hayranlığıyla şekillenmiş ve serinin devam etmesini istemelerine neden olmuştur. Kitap içerisinde her zaman klasik olan ve normal olaylar anlatılmayarak bambaşka düşüncelere yer verilmiştir. Anlatım dili olarak ise yazar sade bir dil tercih etmiştir. Okurlarını sıkmamak adına mizahi bölgelere de yer vererek okuyucuyu güldürmeye çalıştığını da görebiliyoruz.

Saklambaç PDF İndir kitabı polisiye ve korku-gerilim sevenler için harika bir kitaptır. Kitabı okumaya başlayarak kendinizi eşsiz bir serinin içerisinde bulabilir, heyecanlı olaylarda detayları çözebilirsiniz.

Saklambaç PDF Özet

Saklambaç kitabı içerisinde bütün olaylar bir cinayet ile başlamaktadır. Soğuk bir kış gününde kasabada herkes normal şekilde yaşamaktadır. Saklambaç PDF Drive okulunun amigo takımından olan bir kız, hiç beklenmedik bir anda ölür ve kasabalı konu hakkında tedirginleşmeye başlar. Çünkü daha önce hiç bu kadar beklenmedik anda ölümler gerçekleşmemiştir. Bu cinayetin ardından farklı kişilerinde sırasıyla ölmüş olması bir şeyleri çağrıştırmaya başlar.

Saklambaç PDF
Saklambaç PDF

Amigo takımından olan Ansel, bu cinayetlerin izini sürerek olayları çözmek istemektedir. Zorlu süreci kendisinin atlatmasının çok zor olduğunu fark eden Ansel, yardım istemek zorunda kalır. Onun yanında olan Maddie, Kylie ve Henry tamamen farklı karakterlere sahip kişilerdir. Bunun yanında farklı düşünceleriyle karşımıza çıkan dedektif, eşsiz bir fikir yapısıyla Ansel’in gizemini çözmeye çalışır.

Kitabın yazarı olan Nagihan Gökçe Kabal, ilk kitabını 16 yaşında yayınlamıştır. Bu serisine kadar farklı kitaplara da imza atan yazar, bambaşka konulara değinerek okurları derinden etkilemek ister. Özellikle Saklambaç PDF Oku eseri içerisinde yaşanan olayların etkisi, birçok okura büyüleyici anlar yaşatmış diyebiliriz. Seriyi okumak için sabırsızlanıyorsanız çok beklemeden okumaya başlamanızı tavsiye ediyoruz!

İlginizi Çekebilir: Yaralasar 2 PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın