En Tatlı Kaçış PDF İndir

En Tatlı Kaçış PDF, Danielle Lori tarafından kaleme alınan ve aşk romanları arasında çokça sevilen bir eserdir. Eser içerisinde bambaşka olaylar anlatılırken yazar kendisinden de parçalar yansıtıyor. Konu olarak kitabın içerisinden biraz bahsedecek olursak öncelikle Elena isimli bir baş karakterimiz bulunuyor. Bu karakter, ‘’Tatlı Abelli’’ olarak bilinmektedir ve kendisini uysallığıyla bildiriyor. Bunun yanında herkese sevimli gibi gözükse de bilinmeyen bazı gerçeklikleri bulunmaktadır.

Gerçeklikler Elena’nın asla peşini bırakmayarak yanından gelecektir. Onun mükemmel bir mafya prensesi olması, tatlılığından vazgeçirerek çıkmaz bir serüvene girmesine neden olur. En Tatlı Kaçış PDF İndir, bu olaylarla başlayarak bambaşka bir hikâyeye geçiş yapmaktadır. Elena’nın hayatına konuk olmak istiyorsanız sizler de hemen kitabın alt kısmında kalan özetini okuyabilir, harika bir bakış açısına geçiş yapabilirsiniz.

En Tatlı Kaçış PDF
En Tatlı Kaçış PDF

En Tatlı Kaçış PDF Özet

En Tatlı Kaçış PDF Drive, baş karakteri Elena, herkesi kendisine sevdiren ve daha önce görülmemiş bir güzelliğe sahip olan birisidir. Herkes onun masum ve sevecenliğine kansa bile aslında o bir mafya prensesidir. Tatlı Abelli lakabındaki bu kız, kendi hayatında bir gün hiç beklenmedik olaylar ile karşı karşıya kalır. Bu olaylar içerisinde bulunan kız kardeşi, New York yeraltı dünyasında öncü olan bir hilekardır. Her şeyi kendi çabasına göre değil de kolay yoldan elde etmek ister.

Elena bu durumdan her zaman rahatsız olsa da ortada kız kardeşi olduğu için hiçbir zaman sesini çıkartamaz. En Tatlı Kaçış PDF Oku kitabı içerisinde Elena’nın sürekli yanında olan Nicolas, her zaman uzak kalsa bile kaderleri birbirlerine çekmektedir. Kendilerinden uzak kalmaya çalışsalar da kendilerinin olmaları gerektiğinden daha fazlasını hissedecektirler.

İlginizi Çekebilir: Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın