Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF İndir

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF, Beyza Aksoy tarafından 2020 yayınlanan ve oldukça fazla rağbet gören bir kitaptır. Kitap içerisinde kurgulanan olaylar eşsiz bir anlatıma sahip olarak neredeyse bütün okuyucuları etkilemiştir diyebiliriz. Edebiyat roman alanında yer alan seri kendisini ‘’Hiç kimse özgür değildir, herkes kendi zihninin esiridir.’’ olarak tanıtıyor. Bu heyecanlı söyleyiş aslında kitabın konusuyla da fazlasıyla bağlantılıdır.

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF İndir serisi, hızlı ve akıcı bir anlatımla olaylara başlamaktadır. Yazar, baş karakterin bir barda çantasına usb bırakılmasından sonra olayları heyecanla başlatıyor. Liva ve Pars’ın yaşadığı bu serüven dolu kitapta kendinizden parçalar bulacak ve harika bir seriye tanık olacaksınız. Siz de bu seriyi fazlasıyla merak ediyorsanız alt kısımda bulunan özet bölümünü okuyarak başlayabilirsiniz.

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF
Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Özet

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Drive, baş karakter olan kızın barda çantasına USB bırakıldığı zaman başlamaktadır. Karakterlerden bir tanesi olan İrem, hayatta her zaman sessiz, sakin ve çevresindeki insanlara yanaşmayı pek tercih etmeyen birisidir. Yani daha çok suratsız olarak bilinmektedir. Bunun yanında Liva isimli kız ise küçük yaşlardan beri yalnız olan, her zaman kendisini geliştirmeye çalışan birisidir.

Liva, bazı zamanlarda kafasının içerisinde bitmek bilmeyen sorunlar yaşamaktadır. Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Oku kitabında Beyza Aksoy bütün bu karakterleri tek bir olay içerisinde kullanarak eşsiz bir kurguya imza atmıştır. Liva ve İrem’in başına gelen olaylar asla bitmeyecek ve onları bambaşka bir serüvenin içerisine bırakacak. Peki USB bütün bu olayları ne kadar büyütebilecek? Liva, kendisinin suçsuz olduğunu kanıtlayabilecek mi?

İlginizi Çekebilir: Kül Kelebek PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın