Azap PDF İndir

Kadriye Tendürüs Doğan tarafından kaleme alınan Azap kitabı kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Eser, Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarında okurların beğenisine sunuluyor. Azap PDF indir işlemini gerçekleştirerek akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden ya da bilgisayarlarınızdan bu eşsiz kitabı deneyimleyebilirsiniz. Azap PDF kitabının Parola yayınları tarafından 1. basımı gerçekleştirildi. Kitap, 288 sayfa olarak karşımıza çıkıyor. Azap PDF indir işleminden sonra hafta sonlarınızı değerlendirmek için harika bir aktivite bulmuş olacaksınız. Eserin dili Türkçe’dir. İlk baskı yılı ise 2022 olarak belirtiliyor. Kitabın yazarı olan Kadriye Tendürüs Doğan 1996 senesinde Ankara’da doğdu. Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun olan Tendürüs, 2017 yılında ilk kitabı Aşk-ı Derun Berdel’i okurlarla buluşturdu. Şimdi ise Azap PDF kitabı raflardaki yerini aldı.

Azap PDF Özet

Azap pdf indir
Azap pdf indir

Son günlerde okurların dilinden düşmeyen Azap PDF kitabı acı bir aşk hikayesi olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda bir azap hikayesi olduğunun da altı çiziliyor. Tanıtım bülteninde yer alan özet bilgiler ise şu şekilde:

Kınalı ellerim tutundu önce kulaklarıma. Kurşuni bir ses çınlattı yüreğimi…
Sevdiğim adamın sevdiği kadının kanı, usulca süzülüp yapıştı gelinliğimin eteklerine.
Benim düğünümde, benim kocam… Ama kollarında sevdiği kadın…
Parmağında adımı taşıyan bir alyans ama gözlerinde sevdiği kadının mührü…
Bir AZAP kuyusuna düştüm.
Ne kurban edildim ne kurban seçildim.
Aşk uğruna kendimi kurban ettim.
Ben, Asya!
Ateş oldum, sadece kendimi yaktım.
Yandım ama hiç sönmedim.
Kül oldum, hiç doğmadım.
Ben, Asya!
Ölü bir kadının gölgesinde bir ölü. Hep ölen ama hiç gömülmeyen.
Gönlü hep kış, gözleri hep yağmur, gölgesiz bir kadın.
Sevdiği adamın kirpiklerine takılıp, gözlerinde boğulan kadın.
Ve şimdi hiç tanımadığı bir çocuğa ANNE olan kadın…

Azap PDF indir işleminin ardından türüne az rastlanan bu etkileyici romanın keyfini sürebilirsiniz. Sürükleyici etkisi ile bir çırpıda bitirebileceğiniz bu eser, sizleri farklı dünyalara götürebilir.  Evli ve 1 çocuk annesi olan Kadriye Tendürüs Doğan, çocukluk dönemlerinden beri okumayı ve yazmayı çok sevdiğini dile getiriyor. Bu tutkuyu Azap kitabında da görebilmek mümkün.

İlginizi Çekebilir: Küçük İşler Büyük Özgürlükler PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Azap pdf indir


Yorum yapın