Ateşten Kaçmak PDF İndir

Ateşten Kaçmak PDF indir işleminin ardından Viladimir Tumanov’un hafızalardan çıkmayan bu eşsiz eserini deneyimleyebilirsiniz. Kitabın çeviri Mine Kazmanoğlu tarafından yapıldı. Yani dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 212’dir. Sıkılmadan okuyabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ateşten Kaçmak PDF kitabı boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz en güzel aktivitelerden biri olabilir. Eserin yayın tarihi 2022’nin kasım ayı olarak kayıtlara geçmiştir.

Ateşten Kaçmak PDF kitabının yazarı Vladimir Tumanov 1961 senesinde Moskova’da doğdu. Başarılı yazar, 30 yılı aşkın süredir Kanada’da Batı Ontario Üniversitesi’nin Modern Diller ve Edebiyatlar Bölümü’nde ders veriyor. Yazarın çocuklar için kaleme aldığı ilk kitap ise ”Kraliçeyi Kurtarmak” adlı eserdir. Tumanov, küçük okuyucular kadar eğitimcilerin ve anne babaların da büyük ilgi gösterdiği bu matematik macerasını, dünyada ilk kez Türkçe’de basılan ikinci kitabı Haritada Kaybolmak’ta, yine çocuklar için bir diğer eser olan “zor” kitabında sürdürdü. Tumanov’un en çok satılan eserleri Kraliçeyi Kurtarmak, Haritada Kaybolmak ve Suda Kaybolmak olarak bilinmektedir.

Ateşten Kaçmak PDF Özet

Ateşten Kaçmak PDF İndir
Ateşten Kaçmak PDF İndir

Ateşten Kaçmak PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra soluksuz bir macera ile karşı karşıya kalacaksınız. Yediden yetmişe herkesin zevkle okuyabileceği bu eser, okurlardan tam not aldı. Kısa süre içerisinde büyük ilgi görerek hem Türkiye’de hem de yurtdışında ilk sıralara yerleşti. Gizem, aksiyon, macera, doğal yaşam ve çok daha fazlası için mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz özet bilgileri, eserin sürükleyici etkisini gözler önüne seriyor. Standart kalıpların dışına çıkarak farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Ateşten Kaçmak PDF kitabı doğru tercih olabilir.

Alt Kardeşler’le birlikte, Bay Chagrin’in dükkânına giden Mariana, Güneş Sistemi haritasının bulunduğu ruloyu yanlışlıkla açar. Harekete geçen göktaşı Brimstone 13, yeni bilmeceler çözülmezse Kuzey Amerika’ya düşecektir. Milyonlarca insan, gemilerle tahliye edilmeye başlanır. Aksilikler sonucu ailelerinden ayrılıp yalnız kalan çocuklar, Avustralya’ya giden koca bir gemide cevapları bulmaya çalışırlar. Mahsur kaldıkları adadan onları kurtaran Ava sayesinde de doğal yaşamla tanışırlar…

GİZEMLİ HARİTALAR DİZİSİ

  • Haritada Kaybolmak
  • Suda Kaybolmak
  • Ateşten Kaçmak

İlginizi Çekebilir: Başarısızlığa İlgi PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Ateşten Kaçmak PDF İndir


Yorum yapın