Başarısızlığa Övgü PDF İndir

Başarısızlığa Övgü PDF indir işleminin ardından Mahfi Eğilmez’in kişisel deneyiminden yola çıkan bu eşsiz eseri deneyimleyebilirsiniz. Başarısızlığı Övgü PDF kitabının dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 160 olarak karşımıza çıkıyor. Kahvenizi yudumlarken hafta sonunuzu yararlı bir aktiviteyle geçirmek istiyorsanız bu eser en doğru tercih olabilir. Kitap, özellikle genç kesime odaklanıyor. Başarısızlığa Övgü PDF kitabı, meslek sahibi olmak ve başarı hedeflerini yüksek tutan tüm bireylere tavsiye ediliyor. Her ne olursa olsun pes etmemek çok önemli. Hangi zorlukları yaşarsak yaşayalım hedefimizden sapmadan yolumuzda emin adımlarla ilerlememiz gerekiyor.

Başarısızlığa Özgü PDF indir kitabının yazarı olan Mahfi Eğilmez İstanbul’da doğdu. Başarılı yazar Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Doktorasını Gazi Üniversitesi’nden ‘Kamu İktisadi Teşebbüslerinin Finansmanı adındaki teziyle aldı. Eğilmez, kamu hizmetine Müfettiş Muavini olarka başladı. Ardından Maliye Müfettişi, Maliye Başmüfettişi, Gelirler Genel Müdür Yardımcısı (tedvir), Hazine Genel Sekreterliği Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Mahfi Eğilmez, Bilgi Üniversitesi’nde 10 sene öğretim görevlisi olarak ders verdi. Yeni Yüzyıl ve Radikal Gazetelerinde köşe yazıları yazdı.

Ünlü yazar şu anda Kadir Has Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders veriyor. Eğilmez ayrıca Hitit uygarlığının tanıtılmasına yaptığı katkılar nedeniyle Çorum ve Hattuşa (Boğazkale) belediyelerince fahri hemşehrilikle ödüllendirildi. Bunun yanında Türk Eskiçağ Enstitüsü’ne muhabir üye olarak seçildi.

Başarısızlığa Övgü PDF Özet

Başarısızlığa övgü pdf indir
Başarısızlığa övgü PDF indir

Herkesin bildiği üzere küresel çapta devasa bir enflasyon dalgası var. Üretim ve tüketim maliyetleri her geçen gün artıyor. İşsizlikte beraberinde geliyor. Milyonlarca gencin hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik inancı günden güne zayıflıyor. Ancak Başarısızlığa Övgü PDF indir işleminin ardından başarısızlıklarla nasıl savaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Deneyimli yazar Mahfi Eğilmez, yaşadığınız zorlu yolları, aksilikleri ve diğer tüm olumsuzlukları nasıl başarıya dönüştürebileceğinizin öyküsünü anlatıyor.

Başarısızlığa Övgü PDF kitabının özeti şu şekildedir:

Mahfi Eğilmez, kişisel deneyimlerinden yola çıkarak öğrenim çağındaki gençlere, meslek sahibi olacaklara ve yeni başarıları hedefleyenlere bir yol haritası sunuyor.

Bu kitapta başarısızlıkların nasıl başarıya dönüştürüleceğinin öyküsünü bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Terapist PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Başarısızlığa Övgü PDF İndir


Yorum yapın