Aşk Hipotezi PDF İndir

Aşk Hipotezi PDF, Ali Hazelwood tarafından kaleme alınan ve Gülfem Çırak sayesinde çevirisi tamamlanan bir eserdir. Eser, 2022 yılında basımı tamamlanarak aşk türündeki eşsiz kitaplardan bir tanesi olmuştur. Kitabın konusu iki insan arasında geçen ilişkiyi anlatır klasik aşk olaylarından uzaklaşılmaya çalışılır.

Akıcı bir anlatım dili benimseyen Hazelwood, Aşk Hipotezi PDF İndir kitabını okumanızla içerisinde kendinizi bulacağınız bir eser inşa etmiştir. Bu eşsiz kitabın en çok okunmasına neden olan özeti, fazlasıyla sevilerek okurların dikkatini çeken yerlerden olmuştur. Şimdi bu özete bir göz atalım.

Aşk Hipotezi PDF Özet

Yeni yaşantısına alışmaya çalışan Olive Smith, herkesten farklı düşüncelere sahip birisidir. Doktora öğrencisi olan Smith, hayatının çoğunu akademik başarısıyla geçirmeye çalışmış ve bu konuya oldukça fazla özen göstermiştir. Aşka inancı hiçbir şekilde olmayan bu karakterimiz her zaman sakar ve verilen çoğu işi hiçbir şekilde yerine getiremez. Olive okul hayatına normal bir şekilde devam ederken başına çok farklı olaylar gelir. Bu olayların sonunda ise bir ilişkisi olduğunu açıklayarak karşısına çıkan ilk adamı öper.

Aşk Hipotezi PDF
Aşk Hipotezi PDF

Olive bu yalanın arkasına saklanmak zorunda kalırken öptüğü kişi, genç biyoloji profesörü Adam Carlsen’dir. Okulda hiç kimsenin sevmediği bu adam pislik olarak bilinir ve asla sevilmemektedir. Aşk Hipotezi PDF Oku serisinde Olive, Adam Carlsen ile anlaşarak sırrını saklamasını ister. Sahte ilişkilerini bütün okul önünde yaşamaya başlayan iki zorlu bir süreç geçirmeye başlar. Peki Olive, Adam ile olan yalan aşkını ne kadar sürdürebilecek? Adam, Olive’in yalanlarını saklayabilecek mi?

Ali Hazelwood tarafından kaleme alınan Aşk Hipotezi PDF İndir serisi, akıcı ve sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitaptır. Olaylarda geçen heyecanlı ve serüvenli durumlarla kendinizi kitabın içerisinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Psikopat 4 PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın