Kül Kelebek PDF İndir

Kül Kelebek PDF, 2021 Eylül ayı içerisinde Beyza Aksoy tarafından hazırlanan bir seridir. Seride yaşanan olaylar bir diğer kitap olan Kelebeği Öldürmek kitabıyla bağdaşmaktadır. Olayların çok akıcı şekilde devam ettiği bu kitapta asla beklenmedik şeylerle karşılaşacaksınız. Özellikle karakterlerin beklenmedik şekilde karşımıza çıkarak yaşadığı olaylar, sizleri hem sevindirecek hem de fazlasıyla üzeceğe benziyor.

Kurgu yönünden harika bir eser olan Kül Kelebek PDF İndir, Varis karakterini bu sefer daha fazla öne çıkararak yaşanan olayları yakından görmemize neden oluyor. Sizler de bu heyecanlı maceraya dahil olmak istiyorsanız alt tarafta kalan özeti okumaya başlayabilirsiniz.

Kül Kelebek PDF
Kül Kelebek PDF

Kül Kelebek PDF Özet

Olaylar artık gün yüzüne çıkmaya başlıyor! Kelebeği Öldürmek serisinden sonra Kül Kelebek PDF Drive, ile karşımıza çıkan Beyza Aksoy, bu serisinde Varis ve Ada’nın gerçek yüzünü görmemizi sağlayacak. Duygu yüklü anlamlar yer alan kitap içerisinde bu sefer hiç beklenmedik ve okumayı tahmin bile etmeyeceğiniz olaylara şahitlik edeceksiniz.

Kitapta Varis, okla vurulup ameliyata alınmasından sonra Ada’nın hayatı bitmeye yaklaşacaktır. Kendisini bir türlü toplayamayan karakter depresyona girerek üzgünlüğünü üzerinden atamaz. Bütün bunlar yaşanırken bir diğer yanda olan gerçekler, sonunda gün ışığına çıkacaktır. Varis’e sürekli olarak yakınlık duyan Açelya ise bir türlü kararlarını toparlayamaz. Peki Varis, Açelya’ya mı yoksa Ada’ya mı aşık? Bütün gerçekler sonunda öğrenilecek mi? Bütün soruların cevaplarını Kül Kelebek PDF Oku serisinde bulabilirsiniz!

Beyza Aksoy’un en çok sevilen ve okunulan kitaplarından olan Kül Kelebek, uzun süredir popülerliğini korumaya devam ediyor. Özellikle genç kurgu ve aşk yönünde romanlar okumayı sevenler için bu kitap harika bir eser olacaktır. Eşsiz kitap içerisinde yer alan farklı olaylarla birlikte sizler de harika bir serüvene çıkmaya başlayabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir: Yalancılar ve Yabancılar PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın