Zihin Tetikçileri Propaganda ve Algı Yönetimi PDF

200 sayfadan oluşan Zihin Tetikçileri Propaganda ve Algı Yönetimi PDF kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gelin görelim.

Propagandanın amacı bir fantezi dünyası yaratmaktır. Bu rüya dünyası aracılığıyla, insanlar uykuya dalabilmeli ve “rahatça yönetilmelidir”.

İhtiyaç duymadıkları şeyleri satın almalarını sağlayın. Amaçsız savaşlara katılın ve olumsuz kararlarınızı verin. Kısacası, kim olduklarından asla şüphe duymadan hayatlarını uyuşukluk içinde yaşamayı planlıyorlar. Propaganda, hayatınızdan ve yolunuzdan şüphe duymaz. Zihin Tetikçileri Propaganda ve Algı Yönetimi tam da bunu yapıyor. Senin için kurduğu puta hiç düşünmeden inanmanı istiyor. Gülünç propaganda dünyası görünüşte rahat ve keyifli olsa da gerçekte farklı amaçlar güder.

İnsan egosunun tadını çıkarabileceği tüm neşe vardır. Ama bu dünyada yanlış giden şeyleri fark etmeniz zaman alır. Propaganda aleminde uyuyan insanlar, kendilerine verilen o kıymetli hayatın asla gerçek sahipleri olamazlar. Çünkü kendi hayatınızın sahibi olmak için sorumluluk almak zorundasınız.

Sorumluluk, bildiğiniz ve doğru olduğuna inandığınız şeyleri sormakla başlar. Zihin Tetikleme Propagandası ve Algı Yönetimi, vasat bir hayatın kısa ama sonsuz geleceği için çok önemli bir rolde uyanmak, hayatlarının sorumluluğunu almak ve doğru olanı yapmak isteyenler için yazılmıştır. Hitler’in bir propaganda bakanlığı olduğunu biliyor muydunuz? Veya şirketin reklam satışlarından daha fazla para kazandığını kimse bilmiyor. Bu reklam gerçekten bir reklam değil mi? Zihin Tetikçileri Propaganda ve Algı Yönetimi kitabı tam olarak bunu açıklıyor.


Yorum yapın