Ünsüz Youtuberin Günlüğü PDF

Herkes ünlü olmak ister, kimi gerçekte, kimi sanal alemde. Ünsüz Youtuberin Günlüğü PDF adlı bu eser bakış açınızı değiştirecek.

Bu kitap, YouTuber olmak isteyenlerin maceralarını anlatıyor. Bazı insanlar başarılı olacak, bazıları eğlenceli kalacak ve Ezgi gibi diğerleri Youtuber olamazlarsa kalem tutacak. Ezgi ve sınıf arkadaşlarının ilk amacı sadece eğlenmektir. Ezgi 14 yaşında ve en büyük hayali YouTuber olmak. Ailesi bu saçmalığa bulaşan çocuklara kesinlikle karşıdır. Sınıftaki en yakın arkadaşları Duru ve Sarp’tır. Sarp ayrıca bazı mizahi videolar da hazırlayıp Youtube’a yükler. Ünsüz Youtuberin Günlüğü PDF burada başlar.

Takipçi sayısı az olsa da Ezgi de ona öykünür ama ailesini ikna edemez. Ailesinin bulduğu çözüm şudur: Ona ajanda satın alırlar ve sanki Youtube’daki takipçileriyle konuşuyormuş gibi yaşadığı her şeyi yazmasını isterler. Ezgi isteksizce bunu kabul eder ve maceraları hakkında yazmaya başlar. Ezgi bu hikayeyi ajandasında anlattı. Ezgi’nin ailesi aynı okulda okudu. Babası bir belgesel çekiyor ve annesi ona yardım ediyor. Özellikle maddi sıkıntılarla karşı karşıya kalırlar, aile huzurunu bozarlar ve sonunda ayrılmaya karar verirler. Ünsüz Youtuberin Günlüğü burada tırmanıyor. Ezgi artık annesiyle yaşayacak. Babası da onlara yakın bir ev satın aldı. Bu sayede Ezgi her zaman babasının yanında olabilir. Bir gün Ezgi babasını ziyarete gittiğinde babasının konuğu Ethem bey ile tanışır. Ethem bey bir reklam filmi çeker ve Ezgi’nin babasına kızının yüzünün farklı olduğunu söyler. Ünsüz Youtuberin Günlüğü kitabının bir başka bölümü de reklamlarda Ezgi’yi oynamakla ilgili devam eder.


Yorum yapın