Strateji PDF İndir

Strateji PDF, Osman Pamukoğlu’nun kaleme aldığı, 2016 yılında basımı tamamlanan serilerden bir tanesidir. Kitap çıktığı ilk günden bu yana büyük bir kitle elde etmiş ve kendisini sevdirmiştir. Strateji PDF İndir serisi tür olarak politika – strateji alanındadır. Bu alanda savaş konularının ne kadar büyük olduğuna değinen yazar, her detayı okurlarına sunarak komutanların verdiği kararları anlatmıştır. Bununla birlikte bireylerden devletlere kadar bir kararın ne denli önemli olduğundan bahsetmiştir.

Kitap, askeri olaylar ve stratejik karar alma konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için oldukça etkili bir kitaptır. Dünya klasiklerinden farksız olan bu seriyi okuyarak kendi düşüncelerinizi de geliştirebilirsiniz. Serinin özeti konusunda da bilgi almak istiyorsanız alt kısımda kalan başlığı inceleyebilirsiniz.

Strateji PDF
Strateji PDF

Strateji PDF Özet

Savaş önemli bir mesele olmasına rağmen her durumda lazım olan bir şey değildir. Taraflar kendilerini savunmak için savaş çıkarılar ve sürekli çıkarlarını ararlar. Çıkarı olmayan hiçbir devlet, savaşa girmez. Strateji PDF Drive bütün bu savaş stratejilerini, devletlerin izlediği politikaları ve siyaseti tek bir kitap içerisine toplamıştır. Her türlü kaçınılamaz detaydan bahseden Pamukoğlu, savaş anlarında yaşanan önemli şeyleri okurlarına aktarmıştır. Savaş stratejisine ve sanatına ilgisi olan herkes bu kitabı okuyarak bakış açısını geliştirebilir ve düşüncelerine bambaşka eleştiriler katabilir.

Osman Pamukoğlu tarafından kaleme alınan Strateji PDF Oku serisi, askeri dehaların büyük bir insan olduğunu kanıtlar niteliktedir. Askeriye alanına yönelik olan bu kitabında birçok taktik ve stratejinin üzerinde durarak deneyimlerini paylaşmıştır. Yapılan bütün savaşların bir sanat olduğundan ve komutanların nasıl kararlar aldığına değinen bu kitap, bakış açınızı oldukça yükseltebilir. Bunun yanında son olarak değinmek istiyoruz ki kitap hayatınızda büyük bir etki yaratacak ve savaşlara olan düşüncelerinizi tamamen değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir: Bal Emre Gül PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın