Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

  • Grigori Grabovoi Özet
  • Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

Grigori Grabovoi Özet

 

1- Her enerjiye karşılık gelen bir sayısal dizi vardır. Kişi bu sayısal dizileri ( sekans) tekrarlamak (tek tek sayılar halinde) suretiyle bu enerjileri normalize eder.
2- Normalize etmek ne demektir?
Her sorunun sayısal bir dizisi var. Her durum sayılarla ifade edilebilir. Sorunu sayısallaştırma yeteneği süreç içinde gelir. Sayılar tek bir basamaklı veya tüm sekans olmak üzere yuvarlanmaya başlarsa, günlük sorunlarınızı “sayısallaştırmak” için öğrendiğinizin bir işaretidir. Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

Grigori Grabovoi, bu konuda iki önemli kitap yayınladı: “Sayılara konsantre olarak sağlıkta yenilenme” ve “Her gün konsantrasyon yöntemleri”. Bu Grabovoi’deki “Şifa Sayı Kodları” ile organ rejenerasyonuna nasıl yardımcı oldukları hakkında yazıyor:
Her numara, her biri kendi etkililiğine sahip ve sayısının konuşulduğu dilden tamamen bağımsız olarak manevi ve enerjik bir yapısal titreşime sahiptir. Benzer bir yapısal titreşim her kelimenin ve her işitme sesinin arkasında yatar. Aynı şey bir dizi sayı için de geçerlidir, çünkü her sayı belirli bir frekansta titreşir. Sayı dizileri, kendilerine özgü yapısal titreşimleri ilişkilendirir.

Bilinç alanları rakamlarla bağlantılıdır. Rakamlara yoğunlaşmak suretiyle, bu alanlarda titreşimler faaliyete geçecektir. Buna göre, bu sayı ‘kontrol’ sağlam bir yöntemdir. Sayılar, kontrol yoluyla, manevi seviyeyle de birbirine bağlanır. Rakamlara odaklanmak, ruhun gelişmesine ve bilinç düzeylerinin genişlemesine yardımcı olur. Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

‘Sayı Kodları’, sağlığımızı ve olaylarımızı kontrol altına almanın platformu olan bilinç düzeylerimizi yapılandırmamıza yardımcı olur. Rakamlara odaklanırken, vücudunuzu tamamen hissetmek ve tamamen ve tamamen sağlıklı görmek suretiyle dikkatli olmak. Bu hızlı bir toparlanma ve NORM’a dönmek için çok önemlidir. Açık ve bu benzersiz yaratıcı süreci kabullenin. Hedef her zaman NORM’dur ve NORM başlangıçtaki, değişmemiş veya bozulmamış manevi devlettir.

Grabovoi’nin hastalıkları iyileştirmek için ‘Şifa Kodları’ yöntemini kullanmaketkili olduğu kadar basittir. İlk kitabında çeşitli hastalıkları adlandırıyor ve her birine belirli ve benzersiz bir Sayı Kodu atanıyor. Bu Kodlar beş, yedi, sekiz ya da dokuz basamaktan oluşabilir. Olayların kontrolü için on, on veya oniki basamak vardır. Belli bir Sayı Koduna odaklanmak, bu hastalığın kendinizi iyileştirmenize yardımcı olur. Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde şu soru ortaya çıkıyor: Bu metot neden etkili olduğu kadar basit?

– Her hastalık NORM’dan bir çıkmazdır. Bu sindirim, çeşitli hücrelerde, organlardaki tekli ve bütün hücre birleşmelerinde veya tüm organizmanın esas işlevlerinde ifade edilebilir. Bir hastalığı tedavi etmek gerçekten NORM’a geri dönüş anlamına gelir. Sayı Kodları bu dönüşü kolaylaştırır. Onlara odaklanmak, NORM olan eyalete uyum sağlamanıza yardımcı olur ve bu da hastalığın tedavisine neden olur.

Sayı sadece matematiksel işaretler değildir, bunlar Yaratıcı’nın enerjisidir. Hastalıkları belirli sayı gruplarıyla tedavi edebilirsiniz.
3- Sekansların yan etkisi olur mu?
Sekansların yan etkisi olmaz. Yani iletişim için sekans okuyorsanız bu iletişimsizlik doğurmaz. Hastalık için okuyorsanız hastalığı arttırmaz.
4- Sekans okurken uykum geliyor? Kendimi değişik hissediyorum? Bunun izahı nedir?
Yaşamınızın bu noktasına kadar biriktirdiğiniz ,kendi bedeninizde bloke ettiğiniz ve bilinçaltınızın tüm negatif birikimleri özellikle bu alanları direk ilgilendiren sekanslarla temizlenmeye başlayınca elbette bir müddet uyku halleri ve ya bedende titreme, seğirme halleri olacaktır.
Ayrıca bazı enerji kanallarınız tıkalı bunlar açılmaya başlayınca önce beyinde bir uyuşukluk hissedilmesi sanki bir şeyler açılıyor, aktif oluyor hissi oluşabilir. Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

5-Sekansları nasıl okumalıyız?
Sekansları Bir kere okumakla aktif olur. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz. 21 gün düzenli okursanız sizin enerjinizin bir parçası olur. Yani tam aktif olur…
Fakat birkaç kere okumakla da ciddi derecede faydası görülür. Ağrı konusundaki Sekanslarda tecrübem çok kısa zamanda birkaç okumayla geçtiğidir.
Tüm sekansları sürekli okumak imkansızdır bu konuda şahsen hangi Sekansla karşılaşsam en azından birkaç kere okuyorum.
Sekans okumanın en temel yolu okuduğunuz sekanstan çıkan enerjinin en az otuz saniye sizi sarmasını tüm bedeninize yayılmasını imgelemektir.
Suya okunursa bu doğal yollarla ve sürekli olur.
Sekans okunan su bitirilmemeli,bittikçe su eklenmelidir. Okunan sekans okuyan kişinin enerji üretim kabiliyetine göre en az 12 saat suda enerjisini devam ettirir.
İyi bir enerji master okuduğunda 6 ay devam eder.
Lakin bu çok az görülen bir durumdur.
Bir suya binlerce farklı sekans okunulabilir.
6-Sekansları okuma tekniği nasıl olmalıdır?
sayılar okunurken tek tek okunur,boşluklarda bir kere es verilir yani susulur. Sayılar tam okunmalıdır. Hemen hemen Saniyeye uyumlu okunursa tek tek daha iyi olur.
İçimizden de okunur ama hafif sesli okumak iyidir.
İşte,çarşıda ya da imajine edilirken zihinden yapılabilir. Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

 

Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

İlginizi Çekebilir: https://www.kitabipdfindir.com/grigori-grabovoi-pdf-turkce-indir

                                                           KİTABI İNDİRMEK İÇİN

https://www.kitabipdfindir.com/grigori-grabovoi-pdf-turkce-indir 
Grigori Grabovoi PDF Türkçe İndir

Yorum yapın