Enkaz Altındakiler Kitabı PDF indir

Hiç gözlerinizi açtığınızda yıkılmış bir evin enkazı altında olduğunuzu hissettiniz mi? Enkaz altındakiler kitabı tam da PDF dosyası halinde burada size bu duyguyu hissettirecek.

Kırık aynanın ayrı bölümlerinde birlikteydik. Birlikteydik ve parçalanmıştık. “Gözlerini aç ve terk edilmiş bir evde uyan. Tek çıkış yerin. Üzerinde bulunduğun iz, her tarafı kameralarla çevrili bir devriye platosu üzerinde. Tek amacınız bir ev bulmak için bölgedeki ipuçlarını takip etmektir. Tüm katılımcılar bir ev bulursa kazanan belirlenecektir. Yani seni kaybetmemizi mi istiyorsun? Bu, The Wrecked Book’un özetinin başlangıcıdır. Kumru, Uraz, Nisan, Eren, Burut… Birbirinden farklı hayalleri olan ve yabancı 5 genç… “ Enkaz altındakiler pdf indir ” adlı özel bir televizyonda inanılmaz bir adım atıyorlar Yarışmaya başvurarak deneyim kazanabilirsiniz. Ancak hayatları beklenmedik gelişmelerle sarsılır ve unutulmaz bir yolculuğa çıkarlar…

“Ben bir güvercin sonatıyım. Buraya kendim, sen, biz ve enkaz altındaki insanlar hakkında konuşmaya geldim. Enkazın altında yattığının da farkında değil misin? Kırık bir ayna parçasında birlikteydik. Bir araya geldik ve dağıldık. Bu terk edilmiş ev yüzünden mi? Erken mi geldik yoksa düştük mü? Sorumlu kim? Hayat kısa bir kanyondan aşağı inip nefes almak için bekleyen balık gibidir… Bu son mu başlangıç ​​mı? Rüya mı, gerçek mi? Enkaz altındakiler, kalanların hatıraları buraya yansıyor. İşte sizi tutkuyla içine çeken bu romandan bir pasaj. Henüz okumadıysanız, çok şey kaçırdınız.


Yorum yapın