Cevizin Şarkısı PDF İndir

Cevizin Şarkısı PDF indir işleminin ardından Aslı Tohumcunun kaleme aldığı bu nakış gibi örülü kitabın büyüsüne kapılacaksınız. Yazar, şair ve çevirmen olarak ün salan Tohumcu, pek çok dergide şiir ve yazıları ile ön plana çıkmıştır. Bunun yanında sayısız öykü, roman ve çocuk kitapları ile okurların gönlünde adeta taht kurmayı başarmıştır. Ünlü yazar romanlarında genellikle kadınların ağzından erkek şiddetini dile getiriyor. Cevizin şarkısı PDF kitabının dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 59 olarak bilinmektedir. Okurlardan tam not almayı başaran bu eseri kahvenizi yudumlarken bir çırpıda bitirebilirsiniz. Farklı hayal dünyalarına dalmak ve bu eşsiz eseri deneyimlemek için hiç vakit kaybetmemenizi öneririz.

Cevizin Şarkısı PDF Özet

Cevizin Şarkısı PDF İndir
Cevizin Şarkısı PDF İndir

Cevizin Şarkısı PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra daha önce pek rastlamadığınız türden bir hikayeyle karşılaşacaksınız. Eserin sürükleyici yapısını keşfetmek için özetini okumanız yeterlidir.

“Toynakların sesi yükseldi. Dağ taş, yaratılmış tüm mahlukat gözünü kapattı manzaraya şahit olmamak için, nafile. Biri gebe üç yavrusunu boynuzlarına takmış, tüyleri kırmızı – siyah ve yapış yapış bir dişi geyik yaklaştı kendinden emin… Boynuzlarından sarkan cesetler ve kan yağmurundan, geyiğin yüzünü seçmek mümkün değildi. Yine de gözlerinden müebbet bir karanlığın kendilerine doğru aktığı anlaşılıyordu.” Kimsenin bilmemesi gereken bir şey yaptılar. Elif, Ayşegül ve Cemile. Annelerini öldürdüler. Sezen’in anneannesini. Suzan’ı… İz bırakmamalılar.

Evi kırklıyorlar, salona gömülü canavarın genizleri yakan kokusunu ve o uğursuz şarkıyı def etmek için… Bahçede ise bir kadın, ceviz ağacının altında rüyaya yatıyor. Dualar, beddualar birbirine karışıyor. Ahalinin iç çekişleri duyuluyor. Aslında herkes görüyor, işitiyor, biliyor. Cevizin Şarkısı, Aslı Tohumcu evreninin ayrıksı örneği. Biraz dünyevi, biraz uhrevi, iki âlemi de yoklayan, nakış gibi örülü bir roman.

Cevizin Şarkısı PDF kitabı, bir parça dünyevi, bir parça uhrevi, yani iki alemi de yoklayan bir yapı içerisinde işleniyor. Eser, İletişim yayınları tarafından 21.01.2022 tarihinde yayınlandı. Kısa süre içerisinde edebiyat alanında geniş yankı uyandırdı. Hal böyle olunca da Cevizin Şarkısı PDF indir araştırmaları artmaya başladı. Kitabipdfindir.com olarak sizleri geçmişten günümüze kadar yayınlanan tüm kitaplarla buluşturmaya devam edeceğiz.

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Cevizin Şarkısı PDF İndir
Cevizin Şarkısı PDF İndir

Yorum yapın