Büyü Dükkanı PDF

Bir kitabı kitap yapan özellik, akıcılığı ve okuyucuya kendinden bir şeyler bırakmasıdır. Büyü Dükkanı PDF adlı bu eser tam size göre.

Hiç bir mucizeye inandınız mı? Ya da en azından mucizeleri hayal etmenin gizli sevincinin tadını aldınız mı? Örneğin, cömert bir “bana bir şey sor” ruhuna sahip olduğunuzu hiç hayal ettiniz mi? Yoksa dileklerinizin hemen gerçekleştiği büyülü bir yer mi? Muhtemelen öyle ama belki de değil…

Büyü Dükkanı PDF, hayatta istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz ve mucizevi alışverişler yapabileceğiniz yerdir. Ülkenin her yerinde iyi bir üne sahip olan müşterilerimizin hedefi, hayatlarında en çok istediklerini elde etmeden söz verilen yerde kalmaktır. İstediklerini ödemeye zaten hazırlar. Ancak Büyü Dükkanı‘nda alışveriş yapmak kolay değil. Usta satıcının bir kuralı vardır: Mağazadan alabileceğinizin en iyisini müşterilerinize gönderin. Yaşlı adam ve müşteri arasındaki zorlu müzakereler, hayattaki önemli sorularla ilgilidir. büyü dükkanı’nda kendi gerçeğinizi keşfedebilirsiniz. Belki de geçmişinizden gelen korkularınızı sevinçlerinizi hissedeceksiniz. Ancak şu soruya hazırlıklı olun:

Hayatta en çok istediğin şey hayattan alabileceğin en iyi şey mi? Bizler insanız ve doğal olarak öfke, kıskançlık, aşk, üzüntü, açgözlülük gibi çeşitli duygularla kutsanmış durumdayız ve bu duygularla hayatımızda varız. Fakat her biri ayrı bir yaşam rengi, yemeklerin üzerine serpilecek bir tutam tuzun heyecanı. Büyü Dükkanı tam olarak bu ayrımı yapıyor.


Yorum yapın