Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF kitabının eşsiz bir tat veren keyifli okuma imkanı sunan detaylarına bugün itibari ile değineceğiz.

Düşünceleri, niyetleri ve arzuları gözlemlemek ve bunların kalbinizden mi yoksa egonuzdan mı geldiğini belirlemekle ilgili bir kitap.

Kitaptaki son alıntıya devam etmek için: Ruhunuzu besleyen ve hayatınızı kurtaran bir hikaye. Güzel bir duygu ile uyarır. Kötü olaylara karşı tutumları değiştirebilmenin yanı sıra, iletilen mesajların akıcı iletimi bütünlüğü garanti eder. Yağmurlu ve bulutlu günlere olumlu bir şekilde yaklaşmanızı sağlar.

Öfkelendiğinizde egonuza yenik düşüp mantığınıza göre hareket etmemeniz gerektiğini vurgular. Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF, bu yüzden önemli bir eserdir. Kitabın ana karakteri Maelle, “Herkesin istediği şeye sahibim ama hayatımdan memnun değilim” diyor. Hayatını dünyada olup bitenden habersiz, iş ve ev arasında yaşıyor. Bunun ardından yıllardır görmediğim bir arkadaşımdan sürpriz bir mesaj gelir ve hayatım tamamen değişir. Bir arkadaşının isteği üzerine bir karar vermek zorunda kalan Maelle, özünü keşfetmesine yardımcı olmak için bir yolculuğa çıkar. Evet, egomuza teslim olmadan olay hakkında iyi düşünüp ona göre hareket etmeliyiz. Bunun gibi bir mesaj birçok zorluğu çözebilir, ancak bazı önemli kavramların açıklandığı kadar kolay olduğunu düşünmüyorum.

Bugün, Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü, okumaktan nefessiz kalacağınız güzel bir kitap olma yolunda halen ilk sırada yer alır.


Yorum yapın