Ay Işığı Sokağı PDF

Almanya’ya doğru giderken Fransa’nın denizci kentinde bir gece kalmak zorunda kalan gencin hikayesi olan Ay ışığı Sokağı PDF, etkileyici bir romandır.

Gezginler, oteline yerleştikten sonra bu yabancı şehrin sokaklarını keşfetmek için yola çıktılar. Denizciler bir gecede durup vücutlarının ihtiyaçlarını karşılamak için bu tuhaf ışıklı sokaklarda yürürken, kapının arkasından bir Alman bestesini duyacak ve aynı dili konuşacak kadar şanslı… Ben de kapıdan girdim. İçeride üç kadın vardı, biri adama geldi ve onunla ilgilenmeye başladı.

Tam o sırada, kötü görünüşlü, bitkin bir adam içeri girdi. Kadın bu adama hoş olmayan sözler söylemeye başladı. Genç yolcuya yaklaşmaya devam etti ve adamı çıldırttı. Zavallı adam hiçbir şey söylemeden öylece oturdu. Genç gezgin onun için üzüldü, kadından uzaklaşmaya çalıştı ve içinde bulunduğu durumdan iğrendi ve şaşırdı. Bu bağlamda, Moonlight Street bir sonraki sayfada şunları içerir: Adamın cimri olduğu söylendi ama cüzdanını cebinden çıkarıp dışarı çıktı. Gezgin, olaydan rahatsız olarak otelinden ayrıldı. Otelin sokağında, gölgeli bir siluet sessizce ona yaklaştı. Ay ışığı Sokağı

Gezgin ona yakından baktığında, kadın tarafından aşağılananın zavallı adam olduğunu anladı. Adam ona yaklaştı ve hikayesini açtı. Kadının aslında karısı olduğunu ve bu durumda olmasının tek sebebinin onu eliyle itmesi olduğunu söyledi. Onun hikayesi şöyleydi. Yoksulluk çeken bu genç ve gururlu kadın, bir zamanlar zengin olan bu adamla evlenecek. Bunu söyleyip duruyor çünkü onu yoksulluktan kurtaran adama çok minnettar. Adam bu durumda garip bir sevinç duyar ve kadından kazandığı parayı istemeye başlar. Ay ışığı Sokağı, sizi uzak diyarlara davet eden hoş bir roman.


Yorum yapın