Yaralasar 1 PDF İndir

Maral Atmaca tarafından kaleme alınan ve bugüne kadar dört serisi bulunan Yaralasar 1 PDF İndir, roman türündeki bir seridir. Serinin oldukça akıcı ve basit bir dil ile yazılabilmesi bütün okurları fazlasıyla etkilemiştir. Fantastik olan kitabın içerisinde olaylar bir döngü halinde ilerlemektedir. Maral Atmaca’nın benimsediği gençlere yönelik olan anlatım tipi ve Yaralasar içeriğinin birleşmesi ile harika bir kitabı ortaya koymuştur.

Kitabın tercih edilmesinde sadece bu etkenler yer almıyor elbette. Kitap içeriğinde bulunan karakterler, olay döngüsü ve eşsiz özeti okurları okumadan önce en fazla etkileyen şeylerden. Konu olarak harika seri olan Yaralasar 1 PDF kitabının özetine bir göz atalım.

Yaralasar 1 PDF İndir Özet

Hayatın acımasız zorluklarını küçük yaşta görmeye başlayan Sedef, kendisine bakmaya çalışan ve her daim umutlu olan bir çocuktur. Ailesi tarafında yaşadığı zorluklardan sonra onu yetiştirme yurduna bırakmaları Sedef’in yeni bir hayata başlamasına neden olacaktır. Burada büyüyen Sedef ise bir gece hiç beklemediği anda kimsesiz 29 çocukla birlikte damgalanır. Bu kimsesiz çocukların hepsi artık birer yarasadır ve kendi yaşamlarını elde etmeye çalışacaklardır.

Yaralasar 1 PDF İndir
Yaralasar 1 PDF İndir

Damgalanma sırasında bu olayları gerçekleştiren kişiyi gören bir kişi bulunmaktadır. Bu kişi Sedef’tir. Sedef, olaylardan kaçarak kendisini sokağa atsa bile kaderinden asla kurtulamıyor, devamlı olarak kötü olaylarla karşılaşıyor. Yaralasar 1 PDF Oku serisinde kötü olaylardan kurtulmaya çalışan Sedef, ya yurda geri dönmeli ya da sokakta yaşamaya devam etmek zorundadır. Gün geçtikçe gücünü kaybeden karakter, yıllar sonra Damgacı ile karşılaşarak büyük zorluklarla baş etmeye başlar. Peki Sedef Damgacı’ya karşı neler yapabilecek? Bütün bu zorlukları kendi başına atlatabilecek mi?

İlginizi Çekebilir: Masumlar Apartmanı PDF indir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın