Yanlış Rehine PDF İndir

Fransız yazar John T. Parker tarafından kaleme alınan Yanlış Rehine PDF, bir polisiye-gerilim kitabıdır. Kitap türüne göre sürükleyici ve her detaya farklı açılardan değinen bir seri olmuştur. 2005 yılında yayınlanan Yanlış Rehine, her polisiye türü seven okurların okuması gereken bir kitaptır. Kitap Alabama isimli canavar olarak bilinen Charles Robertson’un cezaevinden kaçmasıyla başlamaktadır. Devamında gelişen her olay farklı konulara geçerek oldukça hızlı şekilde ilerlemektedir.

Yanlış Rehine PDF Özet

Charles Robertson ismindeki ‘’Alabama’’ isimli canavar olarak bilinen karakter, beklenmedik bir anda girdiği cezaevinden kaçmak istemektedir. Kaçma girişimlerinin en sonucunu başarıyla tamamlayan Robertson, kendisini FBİ Northill şerifi Wayne’nin bürosunu işgal ederken bulur. Bu olayların yanında şehirde yaşayan Rosalie-David Wilson çifti, oldukça klasik bir hayat sürmeye çalışmaktadır. David bir süre sonra hayatının normal bir şekilde gitmesinden şikayetçi olarak karısına yakınmalara başlar ve karısına sürekli öfkelenir.

Yanlış Rehine PDF

Bütün bu duruma karşı Rosalie, hiç kimsenin kalkışamayacağı bir şey yapar. Şerifi arayan karakter, yaşlı kadınları ekonomiyi kurtarmak için öldürdüğü söylenen Robertson’un kendilerini rehin aldığını söyler. Bu telefon çağrısından sonra olaya dahil olan Medya ve FBİ, Charles Robertson’un peşine düşerek asla bitmeyecek heyecanın başlamasına neden olur. Yanlış Rehine PDF Oku kitabı bütün bir seri olarak her okura tutku ve gerilimi aynı anda sunar. Okurken kitabın ne kadar sürükleyici ve eşsiz olduğunu rahatlıkla fark edebileceksiniz.

Yanlış Rehine PDF Karakterleri

Yanlış Rehine, günümüz kitaplarına göre oldukça değişik bir kitaptır. Polisiye ve gerilim konusunu ele alan yazar, farklı karakterlere değinerek her birini tek alanda toplamak istemiştir. Yanlış Rehine PDF İndir kitabındaki karakterler Charles Robertson, Duke, Şerif Wayne, Rosalie-David Wilson Çifti, Medya ve FBİ’dır. Detaysal örüntülere çok fazla değinen yazar, her karakterin betimlemesini farklı yaparak bütün okurlarını etkilemek istemiştir.


Yorum yapın