Yalancılar ve Yabancılar PDF İndir

Yalancılar ve Yabancılar PDF, Emre Gül tarafından kurgulanarak kaleme alınmış bir eserdir. Eser içerisinde geçen olaylar tek bir düzlükte gitmeyerek farklı alanlara da yayılmıştır. Olaylara katılan gizem unsurları sürekli olarak merakınızı artıracak ve heyecanlanmanızı sağlayacak etkilerden bir tanesidir. Sürükleyicilik konusunda Yalancılar ve Yabancılar PDF İndir serisi, etkisini oldukça fazla sunar. Bununla birlikte aşk ve gizemli durumları seven herkesin kitaptan fazlasıyla hoşlanacağını düşünüyoruz.

Kitabın özet bölümüne geçmeden önce konusuna da kısaca değinelim. Yalancılar ve Yabancılar Drive, mezuniyet gecesi içerisinde bir cinayetle başlamaktadır. Bu cinayet herkesin gözünde fazlasıyla büyütülür ve devamlı olarak yaşanmaya başlanır. Cinayetten hemen önce yaşanan şeyler ise baş karakterin hayatını değiştirecektir.

Yalancılar ve Yabancılar PDF
Yalancılar ve Yabancılar PDF

Yalancılar ve Yabancılar PDF Özet

Yalancılar ve Yabancılar kitabı içerisinde baş karakterimiz Peri’dir. Peri, okul hayatı boyunca sürekli zorbalıklara uğramış, genç bir kızdır. Kendisiyle bir türlü barışık olamayan bu karakter her yaşadığı zorluğa tek başına göğüs germektedir. Özellikle lise zamanlarında başa çıkmaya çalıştığı olaylar hayatına büyük şekilde etki edecektir. Bir gün, her şey normal biçimde giderken Peri’ye sunulan teklif, her şeyi değiştirecektir!

Yalancılar ve Yabancılar PDF Oku kitabında Peri’nin arkadaşlarından bir tanesi de Yekta’dır. Peri’nin hayatında büyük önem taşıyan Yekta, gizemli ve okulun en sessizlerinden bir tanesidir. Yekta’nın yapacağı şeyler hiçbir zaman belli olmayarak, anlık şeyler yapmaktadır. Bunun yanında Bade ve Yiğit’inde olaylara dahil olarak yaşanan cinayetin üzerinde bir çalışma yapmaları herkesi etkileyecektir. Uzun süredir devam eden bu cinayetten önce yaşananlar, sonrasında büyük olaylara sebebiyet verecek! Sizler de bu eşsiz kitabı okumak istiyorsanız hemen maceraya başlayabilir, Peri karakteriyle harika olaylara dahil olabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir: Kimse Gerçek Değil PDF İndir 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın