Terapist PDF İndir

Terapist PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra Kamuran Yamaçoba Akdemir tarafından kaleme alınan bu sürükleyici eserle derin dünyalara dalabilirsiniz. Söz konusu eser, 336 sayfa ve dili Türkçe’dir. Yayınn tarihi ise 06.10.2022 olarak kayıtlara geçmiştir. 1 günde okuyup bitirebileceğiniz Terapist PDF kitabı, sizlere pek çok şey katabilir. Standart kalıpların dışına çıkarak farklı bir okuma zevki yaşamak istiyorsanız Terapist doğru tercih olabilir.

Seneler ilerledikçe insanların alışkanlıkları, duyguları ve davranışları da değişiyor. Günümüzde sıradanlıktan uzak ve farklı eserler okurlar tarafından daha fazla ilgi görüyor. İşte Terapist PDF indir işleminin ardından aradığınız eserin bu olduğunu düşüneceksiniz. Kitap, yediden yetmişe tüm okurlara tavsiye ediliyor. Terapist PDF kitabının arkasındaki başarılı yazar Kamuran Yamaçoba Akdemir, bu eseriyle kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Kitap, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarında adeta başı çekiyor. Terapist PDF indir işleminin ardından sizlerde bu eşsiz eseri deneyimleyebilir ve gününüze renk katabilirsiniz.

Terapist PDF Özet

 

Terapist PDF İndir
Terapist PDF İndir

Terapist PDF kitabının özeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Özet şu şekildedir:

Hayatına yeni bir sayfa açmaya hazır mısın? Deva, çıldırmak üzereydi. Motivasyon konuşmaları, beylik laflar, telkinler… Tuzu kuru olanın öğüt vermesi ne kolaydı! Sanki birbirlerinden öğrenmişlerdi de hepsi aynı şeyleri söylüyordu. Zihnini susturamıyordu Deva. Beyninde oradan oraya uçuşan binlerce düşünce balonunun içine hapsolmuş, kendini, her gece karanlık bir boşluktan tekrar tekrar düşerken buluyordu. Derken bir şey oldu. Daha önce hiç bilmediği bir şey…

“MUNAY Kİ!” diye bir ses fısıldadı kulağına. İşte bütün hayatı o günden sonra değişti. Munay Ki; And Dağları’nın eteklerinde yaşayan İnka torunlarının Şaman yolu ritüelleridir. Yıllarca kendilerine sakladıkları bu gizemli yolculuğu artık paylaşma nedenleri, yeni insanın doğuşuna yardım etmektir. Munay Ki, kehanete göre yeni insanlığın şifresi ve insanlığın gelişiminde bir sonraki adımdır. Bedeninizi yeniden bilgilendirerek farklı şekilde yaşlanan, iyileşen ve ölen bir vücut geliştirmenizi sağlar. Hiçbir şey değişmiyor gibi görünse de aslında müthiş bir değişim ve dönüşüm vardır.

İlginizi Çekebilir: Kimliksiz Hakikatler PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Terapist PDF İndir
Terapist PDF İndir

Yorum yapın