Tatlı Bela PDF İndir

Amerikalı yazar Jamie McGuire tarafından yazılan Tatlı Bela PDF kitabı, son zamanların en popüler kitaplarından bir tanesidir. Kitabın yayınlanma tarihi 2013 yılına dayanır ve dilimize Boran Evren tarafından çevrilmiştir. Aşk türündeki roman, akıcı özelliğine okurlara sunarak hızlı yaşanan bir serüvenden bahsetmektedir. Bölüm bölüm ayrılan kısımların bazı yerlerinde yazım yanlışları bulunsa da kitap piyasada en fazla sevilen aşk kitapları arasında yer alıyor.

Tatlı Bela PDF Drive serisi içerisindeki karakterlerin tamamı gerçek hayattan yapılan alıntılarla ve duyguların realistliğiyle birleştirilmiştir. Doğal olan bu seriyi okuyarak heyecanlı bir maceraya girebilir, kendinizi bir anda kitabın içerisinde bulabilirsiniz.

Tatlı Bela PDF Özet

Tatlı Bela serisinde iki vazgeçilmez karakterimiz bulunuyor. Bu karakterler Hukuk ve Finans alanlarında okuyan ve oldukça zeki olan kişilerdir. İsimleri Travis ve Abby olan karakterler kendilerini bir anda âşık olarak bularak büyük bir duygu yoğunluğuna girerler. Bu zamana kadar yaşadıkları olayların tamamında birbirlerine yönelik izleri vardır.

Tatlı Bela PDF
Tatlı Bela PDF

Tatlı Bela kitabı içerisinde iki karakterimiz büyük aşk içerisinde olsa da bazen çok gereksiz kavga edebiliyorlar. Bu kavgaların devamlı olması Abby’i rahatsız ederek olayların büyümesine neden olabiliyor. Travis ise devamlı Abby’i kırmamaya ve üzmemeye çalışmaktadır. Bu üniversite aşıklarının yaşadıkları heyecanlı olaylar için Tatlı Bela PDF İndir serisini okuyabilirsiniz.

Jamie McGuire tarafından el alınan Tatlı Bela PDF Oku kitabı içerisinde yaşanan bu heyecanlı olaylar tamamen aşk üzerine kuruludur. Sizi asla sıkmamaya çalışan seri bazı zamanlarda olayları akıcılığına bıraksa da bazı yerleri yoğun biçimde anlatmıştır. Aşk türü içerisinde ­büyük olaylara tanıklık etmek istiyorsanız Tatlı Bela’yı okuyabilir, serüvenin içerisine dahil olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Yabancı Albert Camus PDF İndir

 


Yorum yapın