Şizofren PDF İndir

Wulf Dorn’un kaleme aldığı ve herkesin vazgeçilmez kitaplarından bir tanesi olan Şizofren PDF kitabı, 2010 yılında yayınlanmıştır. Tür olarak polisiye ve korku-gerilim alanındaki eser, her zaman çok satan kitaplar arasında olmuş, dönem dönemde satış rekorları kırmıştır. Psikoloji alanında kendisine bir şeyler katmayı seven ve her daim okumaktan keyif alanlar Şizofren PDF İndir serisinden de çokça faydalanabilirler. Özellikle size farklı bir bakış açısı kazandıracak olması hayatınızda ki bazı olaylarda nasıl davranmanız gerektiğini de etkileyecek.

Kitabın yazarı Wulf Dorn, Alman asıllı bir yazardır. Yazar ilk olarak yazma serüvenlerine muhabirliğinde başlamış ve devamında kısa öyküler yazmıştır. Bu öykülerini genel olarak korku-gerilim alanında seçen yazar, Şizofren PDF Drive serisini de eşsiz bir şekilde ortaya koymuştur. Uluslararası alanda oldukça fazla başarı elde eden Dorn, geçmişten günümüze her zaman sevilen isimlerden bir tanesi olmuştur.

Şizofren PDF
Şizofren PDF

Şizofren PDF Olayları

Ünlü ve başarılı Psikiyatr Jan Forstner, bulunduğu bölgede sevilen ve çokça takdir edilen bir adamdır. Evlilik sürecini istediği gibi yönetememesi ve bir süre sonra işini kaybetmesi doğduğu bölge olan Kahlenberg’e dönmesine neden olur. Hayatını burada düzene koymak isteyen Forstner, her şeye tekrardan başlar. Şizofren PDF Oku serisinde karakterimiz zamanında arkasında iz bırakmadan kaybolmuştur. Forstner babasının ölümünü köyden gittikten sonra duyar ve geri dönemediği için ruhsal hastalıklar yaşamaya başlar.

Psikiyatr hayatında olumsuzlukların başlangıcını babasının kaybından sonra yaşamaya başlar ve yakın zamandaki bir hastasının intiharından ardından bazı şeylerin farkına varır. Bu şeyler olayları net olarak ona gösterir ve gizemli şifrelerin peşinden gitmesi gerektiğini düşünür. Şizofren baş karakteri, yaşanan intiharın ardından kendisini 23 yıllık gizemli olayın içerisinde bulur ve soruşturmalar yapmaya başlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Çirkin Güzel PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın