Seni İstemiyorum Arzu Khayal e-Kitap İndir

Yazarı Arzu Khayal olan ”Seni İstemiyorum” Kitabını PDF olarak indirmeden önce kısaca özet geçerek ve alıntılar yaparak, değerli okuyucuların ilgisine sunuyoruz. Aşk kategorisinde yer alan kitap ana karakterimiz Barlas’ın iki seçim arasında kalışını anlatıyor.

  • Seni İstemiyorum Arzu Khayal e-Kitap İndir
  • Seni İstemiyorum özet
  • Seni İstemiyorum PDF

CgVXAXXWsAAcIEf

 

Aşk tam dört yıl kadar geç kalmıştı. Barlas Karaman’ın kalbine, o gece gelmişti aşk. 19 yaşındaki, kendisine eş olarak giden küçük kızın yeşil gözlerinden akmıştı ruhuna ve kalbine. O gece cennetin yeşil tonunu kabullenmeyen genç adam, acımasızca sahip olmuştu küçük bedene. Canını yakan kadının ilerde kendi canını yakacağını hesaplamadan yapmıştı yapacağını…. Feriha ikinci kadın olarak gittiği evde çok zarar görecekti. İstenmediğini duyacak hissedecekti. Normal yolla hamile kalmayan genç kadın asla kadın olmanın ne olduğunu anlamamıştı. Sevgiye aç ruhunu, hayatına borçlu olduğu adamın torununu doğurmak için geldiği evde doyurmak istemişti. Bir anne şefkati baba sevgisi nasıl olur öğrenmek istemişti. kocası tarafından aşağılanacağından ve hor görüleceğinden habersiz. Yanlış seçim, vicdan sızısı, gururdu onların arasındaki duvarın adı. Aradaki engelleri aşıp birlikte olabilecekler mi?

Kitaptaki ana karakterlerimiz Barlas ve Melek birbirlerine aşık olarak evlenen çifttir. İkisi de çocuk istemlerine rağmen Melek’in bir çocuğu olamıyor. Bunu üzerine Barlas’ın babasının ısrarı üzerine Feriha ikinci eş olarak gelir. Barlas istememesine rağmen babasının isteği üzerine kabul eder. peşine kırgınlıklar, pişmanlıklar ardı sıra gelip durur. Durum böyleyken geç kalınmışlar yaşanır ve pişmanlıklar…

 

1457771580

Yorum yapın