Paranormal Hikayeler PDF indir

Siz hiç yaşlanan bir oyuncak bebek gördünüz mü? Ya da kafatasında gerçek bir insan beyni taşıyan kukla? Paranormal hikayeler için hazır mısınız?

Bir çocuğu kaçırdığı iddia edilen İnce Adam efsanesini biliyor musunuz? Hiç tavşan adam, gülen bir köpek, lanetli bir sandalye, yırtık bir kadın veya boşlukta bir kız duydunuz mu? Paranormal ve korku hikayeleriyle ünlü Işıl Işık, sizin için en korkunç ve büyüleyici Paranormal hikayeler pdf indr ile bir araya getirdi.

Gizemli olaylardan lanetli bebeklere, şehir efsanelerinden korku hikayelerine kadar birçok ürkütücü hikaye sizi bekliyor. Korku romanlarını ve hikayelerini sevenler için nefes kesici bir okuma bırakan paranormal hikayeler dünyanızı değiştirecek. Paranormal hikayeler Işıl Işık’ın kaleme aldığı bu kitap 288 sayfadan oluşuyor. Ciltsiz kapak olarak yayınlandı.

Hikayede hiçbir bağlantı yoktur, ancak yalnızca kendi özel temasına dayanmaktadır. Bu korku hikayelerini okuduğunuzda çok masum görünen ama aslında hiç de masum olmayan yaratıklardan bahsediyorlar. Örneğin kelebek sevgisi ve özlemi terimlerini açıklayıp örnek vermekten mutluluk duyarım. Ya bu kelebekler bahsettiğiniz kelebekler değilse? Bir korku hikayesi için herkesin yapması gerekenler gün içinde okunur. Paranormal hikayeler, hazırlanan bu hikayeleri okumak, normal zamanda kaygı seviyenizi belirler. Meraklılar için, sadece bir bilimkurgu hikayeler olan Paranormal hikayeler, birkaç açıdan gerçeğimizin ortasına oturan efsanelerle doludur. Bunun için endişelenmene gerek yok. Okurken nefesinizi kesen güzel bir kitap.


Yorum yapın