Meftun Sesim Olur Musun 2 PDF İndir

Melek Kaş tarafından ele alınan Meftun Sesim Olur Musun 2 kitabı, edebiyat türündeki en sevilen romanlardan bir tanesidir. Romanda günümüz çağından oldukça uzak durarak insanlara sevginin ne kadar saf ve güzel bir şey olduğu somut hale getirilmeye çalışılmıştır. Bu eşsiz kitabın nelerden bahsettiğine ve Umut’un Yasemin’e olan aşkına bir göz atalım.

Meftun Sesim Olur Musun 2 PDF Özet

Umut, Dünya’ya bütün insanlara göre 1-0 geride başlamıştı. Hayata gelmesiyle birlikte farklı engellerle karşılaşması insanlara göre onu çok zorlayacaktı. Fakat Umut, her zaman yaşam sevinciyle insanlara örnek olmaya ve hayatı ne kadar çok sevdiğini herkese anlatmaya çalıştı. Duymuyordu ama onun umudundaki güç her şeye yetebilecek seviyedeydi. İnsanlara yansıttığı bu güzel kişiliği, herkes için umut olabilecek kadar yeterli geliyordu. Hayatının devamında karşılaşacağı eşine, mesleğine ve daha onlarca şeye bu özelliğini yansıtabileceğini düşünüyordu.

Meftun Sesim Olur Musun? 2
Meftun Sesim Olur Musun? 2

Yaşam, Umut için oldukça hızlı geçerken sesini duyduğu o kıza, Yasemine birdenbire âşık olmuştu. İkisinin de hayatındaki onlarca farklı zorluklarla boğuşurken gözleri birbirine bir anda kesişince aşık olmuşlardı. Meftun Sesim Olur Musun 2 Oku başkarakterlerimizin hisleri, hiçbir zaman soğumadı ve kalp atışları hep birbiri için oldu. Aralarındaki sevgi çağın insanlarına göre o kadar büyüktü ki insanlar bu sevginin gerçek olduğuna inanamıyorlardı. Yasemin’in gönlünü almaya çalışan Umut bunu başarabilecek miydi? Sevgisinin ilkbaharında, yeni yeni kendisini alıştırmaya çalışırken Yasemin’e umut olmayı başarabilecek miydi?

Meftun Sesim Olur Musun 2 PDF İndir

Meftun Sesim Olur Musun? 2 PDF kitabında Melek Kaş, yarattığı Umut karakteriyle hayatta belki de hiç rastlanmayacak bir aşka imza attı. Umut’un Yasemine karşı duyduğu sevgi ve özlem o kadar fazla ki onun için yapabileceklerinin sınırı olmadığını göstermeye çalışıyor. Yasemin ise bu yaşadığı onca olumsuzluklara karşı affetmek için nedenler arıyor.

İlginizi Çekebilir: Bir Tür Kıvılcım

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın