Lanetli Kral PDF İndir

Amerikalı yazar Holly Back tarafından ele alınan Lanetli Kral PDF, 2020 yılında yayınlanmıştır. Ergenlik döneminden bu yana farklı farklı konuları ele alan Holly Back, her zaman okurlarını tatmin etmeye çalışmaktadır. Lanetli Kral PDF İndir serisinde de eşsiz bir konuya tanıklık ederek beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalacaksınız. Kitabın özetini okuduktan sonra Yüce Kral Cardan ile birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkabilir, krallığı yönetme de kendinizden parçalar bulabilirsiniz!

Lanetli Kral PDF Özet

Lanetli Kral PDF Drive ’da Periler Diyarı eşi benzeri olmayan, adeta cennete benzeyen bir yerdir. Bu yerde herkes rahat bir yaşam sürmeye çalışır ve barışı sağlamak ister. Lakin her yerde olduğu gibi Periler Diyar’ında da savaşlar olabilmektedir. Kendisini Periler Diyar’ına zorla kabul ettiren Jude, Prens Cardan’ı kral yaparak onu kendisine bağlar. Yeni kralın küçük kardeşi Oak, sürekli taht kavgaları çıkararak olayları kendisine çekmeyi istemektedir. Lanetli Kral PDF Oku serisindeki Yüce Kral ise duygusal bir bağı olan kardeşine karşı hislerini korumalı, nefret duygusu beslememeye çalışmaktadır. Bütün bunlar yaşanırken baş karakterlerimizden Jude ise kendi ve sevdiği herkes için yaşamaya başlar.

Lanetli Kral PDF
Lanetli Kral PDF

Kralın öz babasının katili olan Madoc, tahtı indirmek istemektedir. Herkesin başına geçerek Periler Diyarı’na sahip olmak, çocukluk hayallerinden bir tanesidir. Fakat Yüce Kral bunun olmasına elbette izin vermeyecektir. Her türlü ihaneti yapabilecek olan Balekin, Sualtı Kraliçesi ve Madoc kralın en ufak bir hatasını bekleyerek onu indirmek için can atıyor. Peki Yüce Kral bu olaylara kanacak mı? Jude, Yüce Kral’a karşı yardım edecek mi? Bütün bu soruların cevaplarını arıyor ve heyecanlı kitaba başlamak istiyorsanız daha fazla beklemeyin! Hemen bu serüvene başlayarak Yüce Kral Cardan’ın maceralarına tanık olun.

İlginizi Çekebilir: Krallığı Öldürmek PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın