Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF

Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF maceralarına hazır mısınız? Kral Şakir bu sefer bambaşka bir maceraya açılarak denizaltına giriş yapıyor. Burada yaşayacağı farklı maceralarla birlikte peşinde olan karakterlerden kaçmaya çalışıyor ve sürekli serüvenlere atılıyor. Kral Şakir’in her zaman yanında olan Canan, Babası ve Necati Ağabey’de Şakir’in yanında olarak onun için her şeylerini ortaya koyuyorlar. Peki Kral Şakir girdiği bu çıkmaz maceradan kurtulabilecek mi? Peşinde olan kişiler Kral Şakir’den ne istiyorlar?

Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF Özet

Kral Şakir geçtiğimiz kitaplarında da dolu heyecanlarla karşımızda olmuştu. Karakter girdiği bütün aksiyonlarda bambaşka düşmanlarla karşılaşıyor, yaşadıkları her şeyi ailesi ve Necati Ağabeyi ile çözümlemek istiyor. Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF Oku kitabında ise yine ve her zaman ki gibi Akbaba Kürşat ve Goril Ercan bir işler peşinde. Bu işlerin arkasında ne olduğunu çözmeye çalışan Kral Şakir ise onlara karşı meydan okumaya çalışıyor.

Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF
Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF

Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF İndir serisinde Kral Şakir’in kolları ve bacakları yok. Denizaltında maceraya açılan karakterimizin artık yüzgeçleri var. Ne yapıp etse de buraya nasıl geldiğini bilmeyen Kral Şakir, etrafta bir şeyler olduğunu düşünerek Canan ve Babasını aramaya başlıyor. Hiç beklenmedik bir anda karşılaştığında ise Canan’ında yüzgeçlerinin olduğunu, Babasının bir yengece dönüştüğünü, Necati Ağabeyin ise bir ahtapot olduğunu görüyor. Bu durumdan oldukça tedirgin olan Kral Şakir, bir olaylar olduğunu anlayarak Akbaba Kürşat ve Goril Ercan’ın peşine düşüyor. Peki Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop‘ta bütün bu olaylardan nasıl kurtulacaklar? Akbaba Kürşat ve Goril Ercan yine neyin peşinde?

İlginizi Çekebilir: Siyah Kuğu 2 PDF

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın