Kendini Arayan İnsan PDF İndir

Kendini Arayan İnsan PDF, kişisel gelişim ve toplum psikoloji alanındaki en iyi kitaplardan bir tanesidir. Rollo May tarafından kaleme alınan seri, 2013 yılında Kerem Işık tarafından çevrilerek okurlara sunulmuştur. Kitabın içerisinde yer alan onlarca farklı duygu eylemi günlük yaşantımızdaki hareketlerimizi, psikolojimizi ve gelişimimizi sorgulamaktadır. Bunun yanında farklı analizler yapan Rollo May, insanların girdikleri çıkmazdan kurtulmalarına yardımcı olmaktadır.

Herkesin anlayabildiği bir dilde yazılmış olan Kendini Arayan İnsan PDF İndir, soluksuz okuyabileceğiniz kitaplardan bir tanesidir. Yazar genel olarak cümlelerinde teknik analizler yapar ve okurlarını bilgilendirmek ister. Yazarın değindiği farklı bir nokta ise insanlığın sürekli aynı yerde olması. Yüzyıllardır girilen bu döngü içerisinde her zaman aynı duygular ve eylemler yapılarak tek bir sonuç beklenmesi Kendini Arayan İnsan PDF Drive kitabında çok etkili biçimde anlatılmıştır.

Kendini Arayan İnsan PDF
Kendini Arayan İnsan PDF

Kendini Arayan İnsan PDF Özet

Kendini Arayan İnsan kitabı, üç ana bölümden ve sekiz alt başlıklardan oluşmaktadır. Seri yaşadığımız dönemdeki şartları, farklılıkları ve göremediğimiz her eylemi analiz ederek sunmak ister. Toplumdaki bireyin kendisine dek birçok şeyi öğrenmesi gerektiğini de anlatmak isteyen yazar, bu yolculuğun nereye varacağını açıklamaya çalışır. Her bölüm içerisinde bahsedilen olaylar tamamen birbirinden ayrıdır. Özellikle bireyselliğinizi keşfedeceğiniz bu kitap serüveninden oldukça farklı bir bakış açısıyla ayrılacağınıza eminiz.

Rollo May, duyguları ve eylemleri bir arada sunarken farklı örneklerle betimlemek istemiştir. Akıcı olan kitap bazı yerlerde teknik terimler barındırsa bile bu terimlerin çoğunluğunun günlük hayatta duyduğumuz kelimeler olduğunu söyleyebiliriz. Kendini Arayan İnsan PDF Oku serisini okurken bahsedilen her konuda kendi hayatınızda yaptığınız davranışları yakalayacak ve her şeyi tekrardan sorgulamaya başlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Şizofren PDF İndir

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın