İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF İndir

Bakış açınızı değiştirmek ve mutluluğu yakalamak istiyorsanız İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF indir işlemini gerçekleştirerek bu eseri deneyimlemenizde fayda var. Bahsi geçen kitap, Zekeriya Efiloğlu tarafından kaleme alındı. Eserin dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 216’dır. İyi Düşün Mutlu Ol PDF kitabını sıkılmadan zevkle okuyabilirsiniz. Herhangi bir kafede kahvenizi yudumlarken ya da hafta sonu dinlenirken oldukça yararlı bir aktivite olabilir. Eser, yayınlandığı günden itibaren kısa zamanda okurların ilgisini çekmeyi başardı. Son zamanların en çok araştırılan kitaplarından biri haline geldi. Sizler için ilgili bağlantıyı yazımızın sonunda paylaştık. Şimdi bu kitabın arkasındaki isim olan Zekeriya Efiloğlu’nu biraz yakından tanıyalım.

Efiloğlu, 1972 senesinde Ordu’da doğdu. İlkokul eğitimini Ünye Anafartalar İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokul ve liseyi ise Samsun Lâdik Akpınar Öğretmen Lisesi’nde bitirdi. 1993 senesinde Süleyman Demirel Üniversitesi’nden mezun oldu. Aynı sene Şanlıurfa’da öğretmenlik hayatına başladı. Ardından Emre İlkokulu ve 100.Yıl İlkokulu’nda görevine devam etti. Zekeriya Efiloğlu’nun en çok satılan eserleri Yalnız Değilim Tek Başımayım, Sen Çok Özelsin ve Kendine Bir İyilik Yap olarak bilinmektedir.

İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF Özet

İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF İndir
İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF İndir

İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra umutsuzluğa kapılmamanız gerektiğini, sıkıntıların elbet bir gün geçeceğini ve bakış açınızı değiştirerek mutlu olabileceğinizi öğreneceksiniz. Son dönemlerde okurların dilinden düşmeyen bu eşsiz kitabın özeti ise şu şekildedir:

“Bakış açısını değiştiren mutluluğu yakalar.”
Arada sırada kendini önemsiz hissettiğinde, öz güvenin kırıldığında, insanların haksız eleştirilerine maruz kaldığında geçmişte yaptıklarına bir bak ve ne kadar da büyük işler başardığının hakkını kendine ver.
Sıkıntılar elbette bir gün bitecek.
Üzülen elbette bir gün mutlu olacak.
Kaybolan ve özlenen elbette bir gün geri dönecek.
Bazı rüyalar gerçek olacak.

Yaşayacağın harika güzellikler, başaracağın muhteşem işler, kazanacağın şampiyonluklar gerçekleşmek için seni beklemekte.
İşte bütün bunlar vazgeçmediğin sürece gerçekleşecek ve sen bu sefer çok mutlu olacaksın çünkü bunu hak ediyorsun.
Artık sıra sende…

İlginizi Çekebilir: Çeyiz PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

İyi Düşün Mutlu Yaşa PDF İndir


Yorum yapın