İsimsiz’in Çocukları PDF İndir

İsimsiz’in Çocukları PDF İndir kitabı, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan ve fantastik roman türünde olan bir seridir. Seri yayınlandığı ilk günden bu yana büyük merakla takip edilmiş, okurlar sayesinde büyük bir üne kavuşmuştur. Yazarın ilk kitabından bu yana benimsediği anlatım dili ile birlikte roman türleri bambaşka bir anlama kavuşabilmiştir.

Yazılarında devamlı olarak gençlere hitap etmeye çalışan Brandon Sanderson, İsimsiz’in Çocukları PDF serisinde de eşsiz bir eser ortaya koymuştur. Kendinizi heyecanlı bir serüvenin peşinde bulmak istiyorsanız kesinlikle kitabı okumalısınız. Gençlere sürekli olarak farklı bakış açısı katmak ve aksiyona sürüklemek isteyen Brandon Sanderson, 168 sayfada bu serüven dolu kitabı ortaya koymuştur. Okurların en çok merak ettiği özet konusuna da bir göz atalım.

İsimsiz’in Çocukları PDF İndir
İsimsiz’in Çocukları PDF İndir

İsimsiz’in Çocukları PDF Özet

Hayatın zorlu koşullarında birlikte olan ve her daim beraber olacaklarını söyleyen ikiz kardeş vardır. Bunlar Tacenda ve Willia’dır. Tacenda ve Willia yaşadıkları hayatın lanetlenmiş olduğuna inanmaya başlarlar ve bir anda her şey farklı bir boyuta geçer. İki farklı lanetlemeyle karşı karşıya kalan karakterlerden Tacenda gündüzleri kör olurken, Willia’da geceleri kör olmaktadır. Bu problemle başa çıkmaya çalışan karakterler bir süre sonra kutsanmanın yolunu bulurlar.

Tacenda ve Willia’nın laneti, İsimsiz’in Çocukları PDF Oku kitabı serisinde bir süre sonra çözülecektir. Lanetlerini çözmelerinde en büyük kaynak olan şey ise birbirlerinin en çok sevdiği şey olacaktır: müzik ve güç. Bu iki kutsanma kaynağına oldukça fazla güvenen ikiz kardeşler, bir süre sonra artık kutsanamadıklarını düşünmeye başlarlar ve her şey burada yaşanmaya başlar. Bu kutsanmanın yanında yaşadıkları köyde bir terslik olmaya başladığını anladıkları anda olaylar çözülmeye başlayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Kral Şakir Mikrop Avcıları 2 Cumburlop PDF

 

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın