İnsanın Acısını İnsan Alır PDF

Tüm acılarınızı hafifletecek bir formüle hazır mısınız? Haydi insanın acısını insan alır PDF adlı çalışmanın içeriğine birlikte göz atıp kendimizden bir dünya bulalım.

“Ayrılık ne biliyor musun? Engeller yok, kapanan kapılar, gece yıldızların kayması, düşmeler, cebindeki tren tarifeleri, boş vinç trenleri vs… Bıraktığın zaman ayrılık oluyor. Yaralar, iyileşmeden yeni yaralar yer tutuyor.

Gözleri toplamak için bir damla hayal kırıklığı olarak, kırık bir ipteki inci gibi sokağa döküldü. Kendinizi dünyanın parladığı duvara bırakın. Kimsenin şarkı söylememesi ayrılıktır. Ödünç alınan sesler grubunda kendi sesim tarafından silinir. Ani büyüme ve gülümseme nedeniyle yaprakları hareket etmeyen bir çocuk. Yaşlandıkça, kendi sağlığınıza düşersiniz. Bir kadının yatağında yatan küllere bağlı bir ceset. Kimse rüzgarı saçına, ışığı sesine koyamaz. Bu yüzden insanların insanları önemsediği söylenir. Parmaklarınız kelimelerinize takılıp kalamaz. Bir kadın dağlara atlarken, uzaktaki bir adamın soğuğu. Aydınlatılmış vitrinlere bakmadan çarşıda dolaşın. Çiçekçiden bu şekilde kurtulursun. Ev ile sokak arasında hiçbir ayrım yoktur… Ayrılık, bizi baş döndürücü bir dokunuşla büyük bir ölüme hazırlayan küçük bir ölümdür. Kitabında, insanın acısını hisseden büyük ya da küçük bir ayrım olmadığını söylüyorlar. Bu bölümün adı benzersizdir, insanın acısını insan alır, insanların kendilerini kaybetmelerine ve sonra onları bulmaya devam etmelerine izin verir. Bu harika kitabın büyüsüne kapılıp hemen okumaya başlayabilirsiniz.


Yorum yapın