Hayat Problem Çözmekmiş PDF İndir

Hayat Problem Çözmekmiş PDF indir işleminin ardından Erdal Aksoy’un sürükleyici yaşam öyküsü ile karşılaşacaksınız. Aksoy, kurucu kuşağın temsilcilerinden biri olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda en köklü holdinglerden birini kuran başarılı bir iş insanı olarak biliniyor. Hayat Problem Çözmekmiş PDF kitabının dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 320’dir. Başarıya giden yolda önemli püf noktaları öğrenmek istiyorsanız mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Bahsi geçen eser, mücadeleci ruhun ve pes etmemenin önemine vurgu yapıyor. Ek olarak cesaretli olmanın altı çiziliyor. Okurlar tarafından olumlu geri bildirimler alan bu kitap, bilinirliğini her geçen gün artırıyor.

Hayat Problem Çözmekmiş PDF kitabı Rıdvan Akar ve Hilmi Hacaloğlu tarafından kaleme alındı. Rıdvan Akar, 1961 yılında Sivas’ta doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadî İdarî Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. 1987 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nde yüksek lisansını gerçekleştirdi. Başarılı yazar, uzun süre “Söz”, “Ekonomik Panorama”, “Tempo”, “Milliyet” ve atv’de çalıştı. Akar şu anda 32. Gün Haber Programı’nda yayın yönetmenliği yapıyor. Tecrübeli yazar ek olarak M. Ali Birand ve Hikmet Bila’yla birlikte “Madalyon / Cumhuriyet’in Yabancı Tanıkları” ve “12 Eylül / Türkiye’nin Miladı” belgesellerini hazırladı.

Hayat Problem Çözmekmiş PDF Özet

Hayat Problem Çözmekmiş PDF İndir
Hayat Problem Çözmekmiş PDF İndir

Hayat Problem Çözmekmiş PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra Erdal Aksoy’un birikim ve tecrübelerine tanık olacaksınız. Ayrıca aileyle zenginleşen ve dostluklarla güçlenen yaşam öyküsünü deneyimleyeceksiniz. Kitabın özeti şu şekildedir:

Erken yaşta hayata atılarak başarının şans veya tesadüf olmadığı inancıyla hayallerini gerçekleştirme yolculuğunda; her daim cesur, hayata pozitif bakan, meraklı, dostluklara
önem veren, mücadeleci ve pes etmemeyi seçen biri oldu. Cesur bir girişimci ve çözüm odaklı bir yatırımcı olarak ülkesine değer yaratmayı hedefledi. Türkiye’ye yapılan
pek çok uluslararası yatırımın mimarıydı.

Bugüne kadar basındaki söyleşileri ve hakkındaki haberlerle kamuoyunun tanıdığı bir isim olan Erdal Aksoy’un, görünürlük konusunda o tevazu dolu dünyasında kendisini kamera ve objektiflerden uzak tuttuğunu söyleyebiliriz. Bu bir tercihti.  Şimdi Erdal Aksoy’un yaşamını, hayallerini, değerlerini ve onu başarıya götüren hayat felsefesini bütün samimiyeti ve şeffaflığıyla bu kitapta bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Gençlerin İnanç Rehberi PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Hayat Problem Çözmekmiş PDF İndir


Yorum yapın