Hayalet Kalp PDF

Bir denizanasına yeterince bakarsanız, gözünüze atan bir kalp gibi görünür. Sizi hayalet kalp PDF kitabı ile baş başa bırakalım.

Tür önemli değil. Yanıp sönen ışıklar, dalgalanan çiçek kapakları, yarı saydam ay denizanası Aurelia Aurita ve daha fazlasıyla kırmızı atlas. İş onun nabzında, hızlı kasılmasında ve gevşemesinde.

Hayaletlerin kalplerine benziyorlar. Bir taraftan diğer tarafı görebilirsiniz, ancak o güne kadar kaybettiğiniz her şeyi saklayan tamamen farklı bir dünya görüyorsunuz. Ancak denizanasının kalbi yoktur. Kalpleri yok, kalpleri yok, kemikleri yok, kanları yok ama bir süre sonra nasıl attıklarını görebilirsiniz. Bayan Touton’a göre, 80 yaşına kadar yaşayan insanların kalpleri üç milyar kez vuruldu. Çok fazla hayal etmeye çalışıyordum. 3 milyar.

Üç milyar saat önce modern insan yoktu. Sadece bir mağara adamı vardı, her tarafı saçlarla kaplıydı, şikâyetçi ve öfkeliydi. 3 milyar yıl önce neredeyse hiç yaşam yoktu. Ama kalbiniz, sürekli çalışan ve atan kalbiniz 3 milyarı görüyor. Bu bir hayalet kalp değil. Ama sadece çok uzun yaşarsan geçerli olur. Kalbiniz her zaman atıyor. Uyurken, televizyon izlerken ayak parmaklarım kuma gömülü olarak sahilde duruyorum. Belki de karanlık, beyaz parıldayan okyanusa bakıyor ve saçınızı yeniden ıslatmaya değip değmeyeceğini merak ediyorsunuz. Mayo askılarının bronzlaşmış omuzlarda biraz sıkı olduğunu veya güneşin göz alıcı olduğunu fark edebilirsiniz. hayalet kalp sizi başka bir yolculuğa çıkarıyor.


Yorum yapın