Ferrarisini Satan Bilge PDF

Ferrarisini satan bilge PDF romanında, Julian Mantle, elli yaşlarında ve ülkenin en ünlü avukatlarından biridir. Hayatta sahip olunabilecek her şeye de sahiptir.

Kariyer, şöhret, para, özel jetler, adalar ve kırmızı Ferrari’ler. Julian her zaman çalışır, ancak sağlığına dikkat etmez. Yoğun iş programı nedeniyle duruşma sırasında kalp krizi geçirir. Bu hastalık Julian’ın hayatını değiştirecek. Hastanede tedavisinin bitmesinin ardından kayıplara karıştı. Sevgili Ferrari’si de dahil olmak üzere sahip olduğu her şeyi sattı ve Hindistan’a gitti. Üç yıl sonra, Julian Mantle en iyi arkadaşı John’un ofisinin kapısını çaldı. John gözlerine inanamıyor. Julian mutlu, sağlıklı ve enerjik bir insan olmak için büyük zihinsel ve fiziksel değişiklikler geçirdi. 30’lar gibi. Ferrarisini satan bilge PDF Julian, romanında bir arkadaşına hayatının üç yılını anlatır.

Julian Mantle, Sivana’nın Himalaya bilgeleriyle tanışmak için Hindistan’a zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğun sonunda sepetinde çiçekler olan bir adamla tanışır. Bu onun Shivana Bilgesi ile ilk karşılaşması. Bilge adama başına gelenleri anlatır. Zorluk ve kederli günlerinin nasıl geçeceğini bilmeden umarsızca anlatmaya devam eder. Bu bilge adamın adı, Julian’ın hayatını değiştirecek olan Yogi Raman’dır. Yogi Raman, Julian’ı köyüne götürür ve onu diğer bilge adamlarla tanıştırır. Julian, bilge adamların hayatlarına uyum sağladı ve üç yıl boyunca onlar gibi yaşadı. Ferrarisini satan bilge Romalı sizi bilinmeyen bir yolculuğa çıkaracak.


Yorum yapın