Dolunayda Aşk PDF

Gizemli bir ölümün peşine düşen ve sonunda katili bulan gerilim dolu bir kitap olan Dolunayda Aşk PDF, sizleri yepyeni bir dünyaya hazırlayacak.

Romanın ana karakteri Tory Bodin, 18 yıl sonra memleketi Progress, Güney Carolina’ya geri dönecek. Acılı geçmişiyle yüzleşecek ve sekiz yaşında bir kızken kaybettiği arkadaşı Hope’un ölümünün gizemini çözme arzusuyla geri dönecek. Arkadaşını öldüren kişiyi bulacak ve bir zamanlar kendisine ihanet eden şehirle barışacaktır. Ancak sahip olduğu manevi güç, Muhafazakarların dünya ile iletişim kurmasını zorlaştırır ve bu özelliği, içe dönük kişiliğiyle birleştiğinde, insanların ondan korkmasına neden olur. Ancak bir hediyelik eşya dükkanı açtığında kasabadaki herkesin dikkatini çeker.

Rahmetli arkadaşının annesinin tatsız tepkisine rağmen Muhafazakarların acısını dindiren Hope’un kardeşi Cade’dir. İki genç arasında gelişen aşk, Dolunayda Aşk kitabının da temelini oluşturur. Genç bir kızın hayatında bir ışık gibi doğdu. Muhafazakarlar arkadaş edinmeye ve şehirde inanılmaz bir neşeyle hayat kurmaya başlayınca geçmişin hayaletleri geri geliyor. Hope’un katili Muhafazakarların peşinde… Keşke geçmişi silebilseydim ya da varolmasaydım der. Şimdiyi engelleyemezsiniz ve geleceği değiştiremezsiniz. Hepimiz dün etrafında dönen bir zaman döngüsünün içindeyiz. Bazen ne kadar savaşırsan uğraş, seni düne çekmeyi başarırlar. “Bence sevgili dostum, asla yaşlanmazsın, çünkü hala seninle ilk tanıştığındaki gözlerim kadar güzelsin.”

Nora Roberts, kitabının aşk temasına dayanarak bunu dedektif, gerilim ya da fantastik romanlarda okurlarına sunuyor. Bu kitapta, psişik güçleri olan genç bir kadın, gençken yaşadığı şehre geri dönmüş ve çok acı çekmiştir. Tory’ler sekiz yaşında bataklıkta buluşmayı kabul etmelerine rağmen babaları tarafından dövüldükleri için bir arkadaşına gidemediler ve onu kendi vücudunda uyandırarak öldürdüler, buna şahit oldum. “Dolunayda Aşk” nefes kesen bir gerilimle devam ediyor. Sefil bir şekilde kaçar ve arkadaşının ailesine haber verir. O günden sonra bilincini geri kazanması ve babasının işkencesinden kurtulması uzun zaman alacaktır. Sonunda başarılı olur ve arkadaşının katilini bulmak için şehre döner. Hem katili hem de hayatının aşkını bulur. Ama katili tahmin edemezsiniz.


Yorum yapın