Çirkin Güzel PDF İndir

Çirkin Güzel PDF, aşk ve edebiyat türlerini bir araya getirerek okurlara sunmaktadır. Genç okur kitlesini elinde tutarak hareket eden yazar Aslıhan Akagöz, yazılarına ilk olarak bir sosyal medya uygulamasında başlamıştır. Ardından işlerini fiziksel olarak yürütmeye başlamış ve hızlı bir şekilde kendi kitlesini burada da yakalayabilmiştir.

Akıcı bir yapısı olan Çirkin Güzel PDF İndir serisinde anlatılmak istenenler sizi fazlasıyla etkileyeceğini diye düşünüyoruz. Yazar işleyiş olarak akıcı bir anlatım dili kullanmış ve olayları doğal bir biçimde okura sunmuştur. Özet kısmında kitabın içerisinde yer alan karakterler, ana olayı ve anlatılmak istenen kavramları okuyarak birçok şeyi anlayabilirsiniz. Özet bölümüne kısa bir göz atalım.

Çirkin Güzel PDF Özet

Çirkin Güzel kitabının baş kahramanları Melike ve Çağrı’dır. İki karakterlerden Melike, zengin bir aileden gelmekte olan ve oldukça güzel bir kızdır. Şişman olması bazı konularda onu geriye itse de güzelliğiyle herkesi etkilemektedir. Melike bir gün babasının şirketine giderken gördüğü Çağrı’ya vurularak çok aşık olur. Çirkin Güzel PDF Drive serisinde Melike’nin babası Çağrı’ya para teklifinde bulunarak kızının mutlu olmasını istemektedir.

Çirkin Güzel PDF
Çirkin Güzel PDF

Zorla evlilik sürecine giren Çağrı ve Melike, sözde güzel bir aşk yaşarken Çağrı Melike’yi bir süre sonra aldatmaya başlar. Aldattığı kadın olan Arzu, Melike’den daha güzel bir kadındır ve Çağrı’yı sürekli etkilemeye çalışır. Melike gün geçtikçe Çağrı’dan şüphelenmeye başlar. Bir partide eşinin onu aldattığını görür ve olaylar buradan sonra şiddetlenmeye başlar. Peki Çağrı Melike’ye gerçekleri açıklayabilecek mi? Melike bu durumda ne yapacak?

Aslıhan Akagöz, Çirkin Güzel PDF Oku kitabında anlatmak istedikleri tek bir bütün haline çevirmiştir. Aşk konusunu en güzel noktalarıyla anlatan seri, genel olarak gençlere hitap etmektedir. Kitabı okumaya başladıktan sonra bir dizi edasında ilerleyecek ve kendinizi bir anda olayların içerisinde bulacaksınız.

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın