Çeyiz PDF İndir

Çeyiz PDF indir işleminin ardından anne – kız ilişkilerine dair ince çizgilere değinilen sürükleyici bilgileri deneyimleyebilirsiniz. Çeyiz PDF kitabının dili Türkçe’dir. Sayfa sayısı ise 176’dır. 1 gün içerisinde bitirebileceğiniz bu eşsiz eser, sizlere pek çok şey katabilir. Hayata dair farklı bir bakış açısı kazandıracağından da emin olabilirsiniz. Çeyiz PDF kitabı, Hatice Kübra Tongar Tarafından kaleme alınmıştır. Okurların beğenisine sunulan eser, kısa süre içerisinde ilgiyi üzerinde topladı. Okuyan kişilerden gelen geri bildirimlerin çoğunun olumlu olduğunu da belirtmek isteriz. Boş zamanlarınızda faydalı bir etkinlik yapmak istiyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Çeyiz PDF kitabının yazarı Hatice Kübra Tongar, Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı teorik, pratik ve süpervizyon eğitimini okul ikincisi olarak tamamladı. Aynı zamanda Aile Danışmanı’ unvanını aldı. Başarılı yazar, Arel Üniversitesi’nde Psikoloji (Yüksek Onur Derecesi), Üsküdar Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi (Yüksek Onur Derecesi) alanında yüksek lisans yaptı. Ek olarak Nörobilim alanında Doktora eğitimini sürdürüyor.

Tongar’ın yazı yazma sevgisi, ilkokul senelerinde kompozisyonlarla birlikte başladı. Ayrıca makaleleri pek çok dergide yayımlandı. Hatice Kübra Tongar, çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. Ulusal radyolarda ve tv kanallarında çocuk ve aile eğitimine dair programlar hazırladı. Özellikle Bağırmayan Anneler adı eseri sayısız annenin başucu kitabı haline geldi. Bahsi geçen eser, yayımlandığı ilk iki sene ‘Türkiye’nin en çok okunan çocuk eğitim kitabı’ unvanını aldı. Bu da yazarın tecrübesini ve başarısını kanıtlar niteliktedir.

Çeyiz PDF Özet

Çeyiz PDF İndir
Çeyiz PDF İndir

Okuyuculardan tam not almayı başaran Çeyiz PDF kitabının özeti şu şekildedir:

Anneler bazen kederlerini koyar kızlarının çeyizine
bazen de kederlerini…

Annemden aldım çeyizimi,
Serdim dantel dantel ömrüme.
Aldığım çeyiz değilmiş ki
Kaderimmiş meğerse…

Anneler kızları için ince ince danteller örer…
Anneler kızları için iğne oyalı tülbentler bezer…
Anneler kızlarının hem tahtını hem bahtını eyler…
Nesilden nesile aktarılan korkuların, kederlerin, tebessümlerin, kırık kanatların, kabuk tutmuş yaraların, yarına saklanan umutların yaşamın bağrından akan iyileşme hikâyelerini bırakıyoruz sehpanızın üzerine.

Çeyizlik dantel serer gibi…

İlginizi Çekebilir: Ateşten Kaçmak PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Çeyiz PDF İndir


Yorum yapın