Bir Aşk Masalı PDF İndir

Bir Aşk Masalı PDF indir işleminizin ardından en yüce duygulardan biri olan aşkın doğasına dair etkileyici bir hikayeyle karşılaşacaksınız. Kitap tam 256 sayfa ve dili Türkçe’dir. 2022 tarihinde yayınlanan eser kısa süre içerisinde okurların ilgisini çekmeyi başardı. Sıkılmadan okuyabileceğiniz Bir Aşk Masalı PDF kitabı ile derin dünyalara dalabilirsiniz. Bir Aşk Masalı PDF kitabını kaleme alan Ahmet Ümit, 1960 senesinde Gaziantep’te doğdu.

1983 yılında Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Ünlü yazar, 1985-1986 yıllarında, Moskova’da, Sosyal Bilimler Akademisi’nde siyaset eğitimi aldı. Ümit’in şiirleri, 1989 senesinde ”Sokağın Zulası” ismiyle yayımlandı. Ahmet Ümit, 1992 senesinde ilk öykü kitabı olan “Çıplak Ayaklıydı Gece” kitabını okurlarıyla buluşturdu. Daha sonra “Bir Ses Böler Geceyi”, “Agatha’nın Anahtarı”, “Şeytan Ayrıntıda Gizlidir” isimli polisiye öykü kitapları ile edebiyat dünyasında geniş yankı uyandırdı.

Bir Aşk Masalı PDF Özet

Bir Aşk Masalı PDF indir
Bir Aşk Masalı PDF indir

Bir Aşk Masalı PDF indir işlemini gerçekleştirdikten sonra bu sürükleyici eserin etkisi altında kalabilirsiniz. Aşk temalı kitaplar geçmişten günümüze her zaman ilgi görmüştür. Ahmet Ümit’in bu nadide eseri, okuyucuların kalbine dokunmayı başarıyor. Şimdi hiç vakit kaybetmeden kitabın özetine geçelim.

Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma…
Bir varmış bir yokmuş, dünyada acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri.

Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat.

Bir Aşk Masalı PDF indir işlemi ile, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerasına tanık olacaksınız. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi.

“Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar yüksek olursa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…”

İlginizi Çekebilir: Üç Kız Kardeş PDF indir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Bir Aşk Masalı PDF indir


Yorum yapın