Aptallar Erken Ölür PDF

2017 yılında gerçek adı “Aptallar Erken Ölür PDF” olan bu özel romanın ilk baskısı yayınlanırken yazar kadar herkes şaşkındı.

“Baba” romanında Mario’nun egemen olduğu yeraltı dünyasını efsaneleştiren Mario Puzo, şimdi de okurlarını ışıltılı hayatlarıyla ünlü Las Vegas ve Hollywood’a götürüyor. Dummies Die Early, Las Vegas, Jordan, Curry ve anlatıcı Marlin’de oynayan üç arkadaşla başlar. Bu kumarhanede yaşadıkları, hayatlarımızla nasıl bağlantı kurduklarını ve yaşadıklarını o an ile değerlendirmesini anlatmaktadır.

Aptallar Erken Ölür kitabının yazarı kimdir?

Mario Gianzi Puzou, 15 Ekim 1920’de New York’ta doğan Amerikalı bir romancı ve senaristtir. En çok romanları ve The Godfather filmi ile tanınır ve suç ve mafya filmleri tarihine damgasını vurmuştur. Puzo, 1972’de Paramount Pictures Studio Store ile bir sözleşme imzaladı ve senaryoyu Francis Ford Coppola ile Bölüm I’i oluşturmak için yeniden uyarladı. Tüm dünyada sansasyon yaratan film, Hollywood’un son yıllarda sahip olduğu kötü imajları silmiş ve bir nevi ününü kurtarmıştı. Ayrıca Puzuu’nun II. ve III. bölümlerinde usta olarak çalışarak servetini artırdı. Fyodor Dostoyevski Puzo’yu etkilemiş görünüyor, özellikle Karamazov kardeşler, Dark Arena, aptallar erken ölür, Corleone Godfather ailesi ve Karamazov ailesine çok benziyor. Karamazov Kardeşler: Güçlü bir baba, dürtüsel en büyük oğul, felsefi bir oğul, arkadaş canlısı bir oğul ve bir katip olarak tutulur. Bu romanın da size mükemmel bir deneyim kazandıracağını umarız.


Yorum yapın