4N1K PDF İndir

Büşra Yılmaz’ın kaleme aldığı 4N1K PDF, 2015 yılında yayımlanmış bir edebiyat roman serisidir. Serinin içerisinde bulunan olayların tamamı gençler üzerine kuruludur ve harika bir olay örgüsü vardır. Büşra Yılmaz anlatım dili olarak ise gençlere yönelik bir anlatım seçmiştir. Okuyucular kitabı okurken akıcılığına kendisini kaptırarak kitabı bir nefeste bitirebilirler. Samimiyet dolu bir seri olan 4N1K PDF İndir karakterleri, birbirleriyle bağdaşan ve sürekli ilişki içerisinde olan tiplerdir. Yazar her farklı olay üzerinde durarak aşk durumlarını okurlarına komik bir şekilde sunmuştur.

4N1K PDF Özet

Büşra Yılmaz’ın diğer kitaplarına kıyasla daha fazla sevilen 4N1K, farklı bir ikilemle okurlarını karşılamaktadır. Kitabın içerisinde yer alan birbirinden değişik beş arkadaş birden yakın arkadaş olurlar ve birbirlerini kollamaya başlarlar. Kitabın isminin karşılığı olan 4 erkek ve 1 kız sıkı dostluk kurmaya çalışır. Çoğu karakter çocukluk arkadaşı olsa bile bazıları yeni tanışmış ve kendilerini ortama alıştırmaya çalışmaktadırlar. 4N1K PDF Oku serisinde samimi olan bu arkadaşlıklar bir süre sonra aşka dönmesine neden olacaktır. Ortamı bozmaya çalışan ve sürekli huzursuzluk yaratan Barış, hiç istenmese bile bunu kimse dile getiremez.

4N1K PDF
4N1K PDF

Hayatını onlarla rengarenk şekilde geçiren Fatma ise aşk arayışına girerek bir şeyleri düzeltebileceğine inanmaya başlamıştır. Aşk, dostluk ve arkadaşlığı bir arada sunan bu kitabı okuyarak kendinizi birçok karakterin yerine koyabileceksiniz. Aşkı anlamak isteyen Fatma’yı ve her zaman dostluğunun peşinden gitmeye çalışan erkek karakterlerin yaşadıkları ilginç olaylar, 4N1K PDF Drive serisi eşsiz bir hale getirmiştir.

Sizler de bu kitabı okuyarak kendinizi olaylar içerisinde bulabilir, büyük bir maceraya atılabilirsiniz. 4N1K kitabını okuduktan sonra diğer serilerimize de göz atmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın