365 Gün Kitabı PDF İndir

365 Gün Kitabı PDF İndir kitabı, Blanka Lipinska tarafından kaleme alınan edebiyat roman türündeki bir kitaptır. Kitap roman türlerini yeni okumaya başlayan okurlar için rahatlıkla okuma alışkanlığı kazandıran ve akıcı olan bir seridir. Filmi de bulunan bu seri romantik ve aşırı erotik sahnelerle karşımıza çıkıyor.

365 Gün PDF Özet

365 Gün kitabında olaylara büyüleyici bir tatil ile yaşanmaya başlar. Laura Biel ve sevgilisi tatile çıkmaya karar vermişken onlara iki arkadaşı daha katılır. Sicilya taraflarında başlayan eşsiz tatilin tadı, çok uzun sürmeyecektir. Laura Biel, gezinin ikinci gününde hiç beklenmedik bir anda kaybolarak bir suç ailesinin başı tarafından kaçırılır. 365 Gün Kitabı PDF olayları işte tam da burada yaşanmaya başlanır. Sicilya’nın mafya başı olarak bilinen Massimo Torricelli, Laura’yı elde ederek kendisinin olmasını istemektedir. Bu sırada arkadaşları onun hakkında tedirginleşmeye başlarken Massimo, farklı planlar kurmaya başlar.

365 Gün Kitabı PDF İndir
365 Gün Kitabı PDF İndir

Laura’yı tutsak ettiği efsane mülkünde 365 gün boyunca sevgisini kazanmaya ve birlikte olmaya çalışacaktır. Çok güzel olan Laura ise bu durumdan çokça etkilenerek kendisini bir süre sonra alıkoyamaz. Laura, kendisini kaybederek güçlü, zengin ve yakışıklı bu adamın büyüsüne kolaylıkla kapılacaktır. Massimo’nun düşmanları ise Laura’nın artık en kırılgan noktası olduğunu öğrenerek peşine düşmeye başlarlar. Peki Laura vereceği kararlarla Massimo’ya neler yapabilir? Massimo’nun gerçekten Laura’yı koruyabilecek mi?

365 Gün PDF İndir

Polonyalı yazar Blanka Lipinska, hayatında birçok zorluklarla karşılaşmış ve para için değil eğlenmek için eserlerini ortaya koyan bir yazardır. Yazarın bu zamana kadar yazmak için gösterdiği fedakarlıklar herkesi şaşırtan niteliktedir. Yazar 365 Gün Kitabı PDF Oku serisinde de dürüstlük, fedakarlık ve seks konusuna sıklıkla değinmiştir. Seriyi okumanız ile birlikte bambaşka bir dünyanın kapılarını kendinize açacak, farklı bir yaşantıya başlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Yarasalar 1 PDF İndir

KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın